Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajna van egy nagy problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajna van egy nagy problémám ha izgulok akkor hirtelen egy görcs jön rám és nem tudok megmozdulni se beszélni semmit. És meg tudta egy srác hogy szeretem s egyből előjött a görcs. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Túlságosan izgulós vagyok és az orvosok se tudják hogy mi bajom pontosan azt mondják hogy fel megy az adrenalin szintem és hogy ki ürül a kálcium a szervezetemből.És mindig elő jön ha izgulok.Ha lesz randim egy fiúval akkor is előjön mert annyira izgulok akkor mitcsináljak?Létszi segítsetek!Mit tehetnék ez ellen?
2009. márc. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

add le az energiáidat előtte bocs én fiú vagyok úgyhogy mások a módszerek én mielőtt találkozom egy lánnyal általában elkezdek valamit püfölni vagy futok hozzá mint az őrült:D így egy kicsit lenyugszom.


jah és egy kis off: én ugyanígy voltam amikor először belém kötöttek és megütöttek nem tudtam mit csinálni egyszerűen ledermedtem azt amikor arcon csaptak már tudtam mi a dolgom de elég egy lehetetlen érzés volt

2009. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Várok még válaszokat.

2009. márc. 10. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most lehet nem lesz hasznos tanács, meg lehurrognak, de igyál előtte egy rövidet, vagy egy pohár bort.


Ha nagyon fiatal vagy akkor természetesen ne!!

Viszont ebben az esetben nem tudom...



25/f

2009. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszy de 14 vok:D
2009. márc. 10. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lecsökken a kálciumszint, legyen nálad mindig szőlőcukor. ;p


Egyébként gondolj arra, hogy nincs miért stresszelned, lesz egy jó estéd/napod, nincs semmi gondod, nyugi van, ami probléma az meg fog oldódni. Ezt legbelül kell magadban lerendezned. Sok sikert. ;)


17/F

2009. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!