Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak a fiútól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak a fiútól? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Nem 1 osztályba járunk, de heti 4 órán együtt vagyunk, ebből 2-n egymás mellett ülünk. Velem kedves, sokszor.akár beszélgetni órán csak úgy. Múltkor csinosabban öltöztem fel (magassarkú, cicanaci, hosszított póló) és rám nézett és csak úgy mondta, hogy "jól nézek ki". .Aztán meg az ajtóban kiengedett és láttam, hogy végigmért. Amikor mellettem ül, sokat beszélünk, de a másik órán, amikor nem, akkor nem éppen beszél sokat a mellette ülő lánnyal, pedig nincsenek rosszban. Amikor kísérletezés van és párban kell dolgozni, mindig engem kér meg (bár csak én ülök.mellette, a haverok a másik oldalon ülnek). De köszönni nem nagyon szokott (bár szinte senkinek), de ma a büfénél mosolygott meg elkezdett beszélgetni.

Számíthatok valamire? Mert nekem tetszik. Mit csináljak esetleg?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


18/L


2013. márc. 4. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az nem mintha sokat számítana, de fb-n semmit nem lájkol nálam, ellenben szinte az összes csinibaba képét lájkolja mindig.
2013. márc. 4. 19:11
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki, szóval sok sikert! :) Szerintem próbáld apró jelekkel megmutatni, hogy tetszik neked, de lehet az is, hogy csak barátkozni akar, viszont inkább az előbbi :D hajrá!
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fospuska ***** válasza:
100%
tetszel neki nyugi,csak nem elég merész.:) vagy adj neki időt, vagy bátorítsd kicsit. :)
2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hu de gyorsak voltatok, köszi :)

Amúgy én attól tartok, hogy ezeket bemesélem magamnak. Bár már tettem kísérletet arra, hogy mit csinál, ha vagy 1,5 méterre van az ő széke az enyémtől, amikor bemegyünk a terembe. És úgy vette le, hogy lendített egyet rajta és az enyém mellé tette kb 20 cm-re (se). Ez furcsa volt, de önbizalmam kb 0, ezért ezt mindig megmagyarázom magamnak. De akkor kicsit hízelkedek neki :)

(de csodálnám, ha félős lenne, mert elég vagány fiúnak ismerem:) )

2013. márc. 4. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki. :)


ha együtt ültök órán, és ha van valmilyen feladatotok, megkérhetnéd, hogy segitsen neked, mert nem megy egyedül.


vagy megkéred, hogy segitsen elmagyarázni valamit.


és beszélessél vele, pl. kérdezz tőle valamit, pl. hogy neked is bejön ez a szám, vagy ilyesmi.

2013. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem... Mondjuk a tanár azt az elvet vallja, hogy ha valamit nem értünk, akkor tőle kérdezzünk:D Habár bioszból nagyon nem tudunk úgy összedolgozni, mint pl. matekon (mert történetesen biológiaórán ülünk együtt).
2013. márc. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!