Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Veletek volt már ilyen? (A lentebb említett neveket csak kitaláltam, hogy könnyebben lehessen érteni a sztorit).

Figyelt kérdés

1 éve egy rokonon (Tibi) keresztül megismertem Márkot. Nagyon jó haverok mai napig, de Tibit eleinte zavarta, hogy Márk milyen sokszor ír nekem és hogy milyen jóba lettünk egymással.

Egyszer csak Márk azt írta nekem, hogy nem beszélhet velem és eltűnt a képből. Kis idő múlva kiderült, hogy Tibi kérte meg Márkot, hogy ne beszéljen velem többet bizonyos okok miatt.

Nagyon dühös lettem, mikor kiderült, hogy nagyon sokáig Tibi miatt nem beszéltem Márkkal, de Márk viselkedése is kiakasztott, hiszen ha tényleg olyan jó barátja lennék, mint ahogy azt állította sokszor, akkor nem érdekelte volna, hogy Tibi "eltiltja" őt tőlem.


Mit csináljak? Osszam ki mindkettőt vagy hagyjam az egészet a francba, mert nem érnek annyit...? :S



2013. márc. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

De Tibi is a barátja..

Nehéz helyzetben volt szegény.

2013. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy azt kifelejtettem, hogy lány vagyok! :)
2013. márc. 4. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd mindkettőt a francba! Sok kellemetlen és értelmetlen intermezzótól kiméled meg magad.

Ha már túltetted magad Márkon - és lecsillapodtál - a legnagyobb bolondság lenne még ezen tovább nyammogni.

2013. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy a rokonod miért is szólt bele?

ezt nem értem N

2013. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt a részét én sem értem...

Attól, hogy rajta keresztül ismertem meg, az még nem jelenti azt, hogy ő az anyukám és eldönti, hogy kivel beszélhetek,nem? -.-

Foglalkozna a saját dolgával! De mostanában, meg folyton felhozza témaként, hogy hallottam-e hogy Márk így meg úgy? Mondom már jó ideje nem tudok róla semmit...

2013. márc. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!