Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom túlságosan önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Imádom a pasimat.Bár ő nem egy tipikus helyes pasi,nem buknak rá a csajok,nincs modell feje vagy izmos karja,hasa,de én így szeretem ahogy van.Én nem vagyok oda az ilyen szépfiúkért,meg a kigyúrt fiúkért,nekem ezek a fajta srácok jönnek be,mint a barátom.(érthető,hogy akkor miért a barátom)Csak egy baj van vele.Tisztába van a kinézetével,ami persze nem árt,de kicsit drasztikusabban fogja fel a dolgot,mint amilyen az valójában.Van egy alap izomzata,amire még mostanában rá is eddz.De a problémám csak annyi,hogy bármi miatt megdicsérem,legyen az a hasa,hogy milyen aranyosan tud nézni,hogy milyen aranyosan mosolyog,vagy bármi(ezeket komolyan is gondolom)egyből csak azt kapom vissza,hogy ő szidja magát,hogy persze ez nem is így van...blablabla.És mindig mondom neki,hogy ne mondjon már ilyen butaságokat,de már kezd nekem is rossz lenni,hogy bármikor bármiért megdicsérem,egyből a negatív reagálást kapom.Tudom,hogy nincs sok önbizalma,ezért is gondolom,hogy avval,hogy dicsérem valahogyan növelni tudnám azt,hiszen én vagyok a barátnője,és neki fontos,hogy én mit gondolok,de akkor nem értem,hogy miért nem tud csöndbe maradni,és elfogadni a dicséretet,miért kell magára rosszat mondani?!Már szóltam neki,hogy ne csinálja ezt,de azt mondta,hogy ha neki ez a véleménye magáról,akkor azt elmondja.Mit csináljak,hogy ne legyen ennyire kishitű,hogy bízzon magában?

2013. márc. 4. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy te vagy a pasi
2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem:D én a barátnője vagyok,csak zavar,hogy látom,hogy ha mondok neki valamit,akkor mindig visszamond valami tök negatív dolgot magára,és ezt nagyon ki szeretném nevelni belőle.
2013. márc. 4. 21:22
 3/6 bazsikahh ***** válasza:
nem lehet hogy te inkább egy apple iPadra vágysz?
2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Normális,segítő választ nem tudnátok mondani?!Megköszönném:)
2013. márc. 4. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális kisegítő választ akarsz?


Oké te akartad


Nem vagy jó nő ezért nincs önbizalma.Bocs ha megbántottalak

2013. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en barátom is önbizalomhianyos,es zarkozott nagyon,es ez nekem faj,h o igy gondolja.En besertodok, ha ilyet mond,es utalok ra h nekem ez szarul esett,es ha szeret, akk megteszi neked.mert faj amit mond.Kozbe meg dicsérd,amennyirelehet:)
2017. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!