Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire önző dolog lenne ez? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire önző dolog lenne ez? 20L

Figyelt kérdés
20 éves elmúltam, és még nem volt rendes párkapcsolatom, pedig több pasi kezdeményezett. Vagyis pontosabban mindig olyan pasik próbáltak kezdeményezni, akik eléggé visszahúzódóak meg önbizalomhiányosnak tűntek, alig mertek rámírni vagy odajönni hozzám egy-egy buli alkalmával. Pedig amúgy nem voltak rondák, sőt, egy közülük nagyon is helyes volt, de egyszerűen annyira visszahúzódóak voltak, hogy nem tudtam rájuk úgy tekinteni mint férfire, hanem csak egy barátra. Az a gond, hogy néha túlzottan határozott vagyok, és nem tudnék ilyen férfi mellett lenni, aki ennyire nincs rendben önmagával (mégha nem is valós alapon), és csak bólogató kiskutyaként viselkedne velem, mert attól félne, ha bármire ellent mond, akkor mindjárt elküldeném. Ennyire önző dolog lenne az, hogy egy egészséges önbizalmú pasival szeretnék végre egy komoly párkapcsolatot? És egyáltalán miért csak ilyenek mernek kezdeményezni nálam? Igaz, általában kedves vagyok az emberekkel, és sokan ezt félreértik, és olyanok is kezdeményeznek, akik mással nem mernek, de amúgy elég erős személyiség vagyok, és szeretnék egy olyan társat, akit nem nekem kellene irányítanom, hanem én nézhetnék fel rá, és nőnek érezhetném mellette magam.

2013. márc. 1. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert bízunk benne (igen, saját nevemben is beszélek), hogy ha már egyszer a kis visszahúzódó, nebántsvirág lányoknak a tesztoszteronhercegek kellenek, akkor a nagyobb önbizalommal rendelkező nők elfognának minket így is.
2013. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:

A legtöbben ilyet szeretnének, sokan meg is találják. Szóval nem vagy ettől önző.

De talán legközelebb kezdeményezhetsz te is annál aki szimpatikus, a hiedelemmel ellentétben nem néz ezért minden pasi könnyűvérűnek.

2013. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Talán ha kipróbálnál egy ilyen félénkebb pasit, rájönnél hogy egy kis biztatással megkaphatod a kívánt eredményt....
2013. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy alig mertek rád írni ?

Nekem az tűnik a furcsának, hogy szerinted csak önbizalom hiányos fiúk mernek kezdeményezni veled. Na ők meg pont nem erről híresek. Szerintem te nem egészséges önbizalmú srácra vágysz ha nem olyanra akiben abszolút nincs gátlás, aki atom laza. Buliban ráadásul azért isznak is a srácok, az meg ad némi plusz löketet.

Amúgy nem önző dolog, de vagy túl érzékeny vagy az izgulás apró jeleire, vagy nálad mindenki izgul.

2013. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem önző dolog, természetes, hogy nem egy rongybabát szeretnél, hanem egy férfit, viszont van aki csak első benyomásra ilyen, de közben határozott személyiség, ill. nem minden tekintetben viselkedik balf.aszként. :)
2013. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de sajnos én is úgy látom a környezetemben, hogy a legtöbben tényleg ilyen "töketlenek". Nincs azzal baj, ha te kezdeményezel, lehet, hogy csak a kezdőlökést kell megadni nekik.
2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán fel kéne fogni, ha valaki fontos akkor nehéz halál lazán odatenni magad, miközben majd megfulladsz az izgalomtól. Ez csak úgy megy ha annyira biztos vagy magadban hogy magasról teszel rá ha visszautasítanak.
2013. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy aki önbizalomhiányos az rongybabának számít.Mindegy,biztosan jobbak azok a férfiak akik átverik és csak dugásra használják a nőket,a verésért pedig külön kitüntetés jár nekik
2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egy not iranyitani bizalmi kapcsolat.

Nem megy egyik naprol a masikra. Neki latnia kell, hogy jo iranyt mutatok, nekem latnom kell, hogy koveti.

2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom hogy ismerem a természetem és egy önbazalomhiányos psait hetek alatt ízekre szednék, mondják itt sokan hogy kezdőlökés meg stb ami rendben is van de ha jellemben sem határozott, vagy olyan aki ki mer állni magáért az bukta akkor max a puppet master lehetsz de nem lesz belőle rendes kapcsolat ha erősebb jellemed van. Amúgy nem gondolom hogy önzőség.
2013. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!