Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan elkényeztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan elkényeztettem a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, így a majdnem négy hónap alatt, mindig hozzáigazodtam, mindig a kedvére tettem ahogy csak lehetett és így sikerült elérnem ezzel, hogy teljesen kiszálljon a fejéből az a gondolat, hogy elveszíthet. Ugyanis mindig éreztettem vele hogy szeretem. Elterveztem, hogy mostantól kicsit máshogy lesznek a dolgok, nem leszek ennyire odaadó, nem fogom lemondani a haverokkal való találkozókat, azért hogy vele találkozzak stb. Viszont holnap valentin nap. Arra gondoltam, hogy mivel eddig mindig megvártam az iskolája előtt mikor találkoztunk és egyszer sem késtem. Most késni fogok. Nem sokat csak egy kevéskét. Valamint nem leszek az aki meg fogja ölelni és csókolni, meg fogom várni míg ő megteszi. Valamint mikor majd el kell tőle búcsúznom, nem fogok megint panaszkodni hogy "már megint mennem kell. :(". Hanem simán elköszönök tőle és elmegyek. megkért hogy ne vegyek semmit valentinnapra neki, mert én már így is egy csomó ajándékkal elhalmoztam, rózsák, csokik, plüss maci, stb. Na tehát akkor most tényleg nem is veszek semmit. Viszont költöttem korábban egy romantikus verset amibe leírtam mennyire szeretem, bocsásson meg hogy néha megbántottam és ehhez hasonló dolgok. Szerintetek ezt olvassam fel? Úgy érzem nem kéne, mert akkor az egész, "kicsit éreztetem vele, hogy engem is el lehet veszíteni" dolog nem működne. Tanácsok?

2013. febr. 13. 17:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha nem értenétek, azért szeretném ezt az egészet csinálni, mert mostanában egyre jobban nem tőrödne velem és mintha unna kicsit. vagy nem is tudom.
2013. febr. 13. 17:19
 2/9 simson510 ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal lehetsz még... Ha elkényeztetted a b.nődet akkor ezt 1-ik percről a másikra nem lehet megváltoztatni :)

Szépen fokozatosan csináld, mert ezzel azt fogja érezni (persze ha szeret) hogy valami megváltozott benned és lehet hogy pont az ami tetszik neki benned... Ha túl hirtelen csinálod mindezt amit leírtál, ne csodálkozz ha félre fog b*szni...

2013. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké. És mit tanácsolsz hogyan? :)
2013. febr. 13. 17:22
 4/9 simson510 ***** válasza:
100%
vagy azt mondja hogy helló szia !
2013. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de itt valószínűleg az a felállás működik,hogy Te szívedet-lelkedet kiteszed ezért a csajért,mert nagyon szerelmes vagy Belé,viszont fordítva nem biztos,hogy így van.Ilyenkor pont nem kell szerelmes versekkel bajlódni,meg trükközni,eljátszani egy szerepet,ami nem Te vagy,hanem nagyon őszintén el kell beszélgetni Vele.Hidd el,csak ez vezet célra,nem a játszmázás!Kérd meg,hogy becsülje meg,amit Te nyújtasz Neki,vagy ha nem tudja értékelni,akkor menjen.Tudod,így nem vagytok egyenrangú partnerek a kapcsolatban,és így nem fog sokáig működni.Komolyan ultimátumot kell adni az ilyen embernek,különben soha nem fog komolyan venni,és csak ki fog használni.Természetesnek veszi,hogy ilyen jó vagy Hozzá,és ez nem jó.Fogadd meg a tanácsomat,tudom,miről beszélek!
2013. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 simson510 ***** válasza:
90%
Valentin napot mindeképpen szépen tartsd meg .. nem kell neki drága ajándékokat venni.. elég egy szép rózsa, bonbon..stb.. lényeg az hogy élvezze a veled létet.. vidd el vacsizni, vagy ha van lehetőséged rá főz valamit (De ne zacskós levest XD).(ennyit a valentin napról).... Féltékeny ne legyél, ha nem ad rá okot. Azokat amiket leírtál, azt jól gondolod. De minden nap csak egy kicsit éreztesd vele mindezt .. pl ha egy héten mondjuk 3X veszel neki ajándékot, ezt csökentsd 2 re aztán 1 re és a végén márcsak havonta , vagy alkalom adtán adsz neki valamit. Elköszönéskor ne lepődj meg ha várni fogja az elköszönésed és nem fog ő átölelni megcsókolni stb.. hiszen hozá van szokva ahoz hogy mindig te mész oda elkösszönni. (ezt sajnos eléggé elrontottad már az elején) . De egy próbát megér. Ha tényleg szeret akkor oda fog menni hozzád és meg fogja kérdezni , hogy mi a baj, tehát észere veszi azt hogy valami nem oké. Erre a legjobb válasz az lessz hogy "kíváncsi voltam hogy ide jössz e?" Ha elmosolyidik rajta legközelebb biztos lehetsz benne hogy ő fog hozád odamenni és megcsókolni, átölelni stb.. ha mindezt nemteszi ... DOBDKIAP*CSÁBA
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak fokozatosan kell. :) Kezdem is azzal, hogy nem fogok minden reggel ráírni, hogy "jóreggelt <3!" mert eddig mindig így volt. 4 hónapon keresztül. :D Most kicsit csökkenteni fogom ezt. Most hogy így át gondoltam kicsit talán ráakaszkodásnak néz ez ki. Kis helyet is hagynom kéne neki. Nem kell mindig ráírnom.
2013. febr. 13. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez lenne a normális:

Minden héten 3-4 tali, esetleg hétvégén egy közös filmnézés. Közben néha sms, de a jóéjt meg jóreggelt sms-eket el lehet felejteni.

Nem kell fényesre nyalni a phicsáját neki. Ne legyél papucs, te vagy a férfi! Lehet, hogy most még szívesen hízelegsz neki, és örömmel a kedvében jársz, de 1-2 hónapon belül a tököd tele lesz az egésszel, muszájból meg hízelegjen a faxom. :-)


Csak őszinte voltam. :-D

2013. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vonulj vissza, és rádöbben, hogy nem csak kapni jó hanem adni is, de akinek fárasztó az adás az csak azért ad, hogy viszonozzák, aki igazán szerelmes ezt észre sem viszi, csak ad ad és ad...önzetlenül, manapság ez már lejárt lemez, most már csak az van, ha nem adsz én sem adok...biznisz

ez egy magánvélemény és nem feltétlenül kell magadra venni !!

természtesen kicsit észre kell térinteni, hogy nem csak egyoldalú kényeztetésről van szó, hanem jó ha a másiknak is jut egy kis odafigyelés, törödés szeretet.

önző az olyan ember aki csak élvezi a kényelmes környezetet és eszébe sem jut a másik érzelmeire figyelni.


tapasztalatlan még tanulnia kell, tanitsd!

2013. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!