Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok, reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, reagálnátok?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok a párommal együtt. Az első két hétben nem volt tiszta a dolog, de már itt aludt, kézenfogva járkáltunk mindenhova. Körülbelül két héttel az első csóktól megbeszéltük, hogy legyünk együtt. Azt mondta, kapcsolatunk első napja az első csóktól számít. (Én is így gondoltam egyébként, csak nem mondtam neki.)

Pár napja kaptam egy e-mailt egy lánytól. Aki a párommal találkozgatott, főleg akkor, mikor nem voltunk együtt. Majd utoljára akkor, abban a két hétben, mikor még nem volt hivatalos úgymond a kapcsolat. Kifejtette a lány, hogy mielőtt jött volna hozzám a barátom, előtte találkoztak pont, mint utóbb kiderült. Elvitte arra a helyre ahova később engem is, mondván, hogy neki nagyon különleges.

Beszélgettünk az elején sokat a múltról. Elmondta, hogy sok lánnyal találkozgatott egyhuzamban, de azt mondta, hogy mellettem már nem. (Ha úgy vessük részben hazugság csak).

Mondtam egyébként, hogy írt nekem egy lány, de először magamban szeretném tisztázni ezt, aztán megbeszélni vele.

Azt mondja, szerelmes és elég komoly tervei vannak velem.

Ti hogy fognátok fel ezt? Az a két hét akkor nem úgy számított? Ne foglalkozzak vele? Koncentráljak arra, ami most van ne a múlttal?

Túl sokat agyalok szerintem...hogyan kellene ezt megbeszélnem vele?

20/N


2013. márc. 4. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a kezdők kavarnak egyszerre egy csajjal.A tapasztaltak egyszerre többel is kavarnak,hogy legyen miből válogatni.Most mi a f*szért izzadjunk egy csajért hetekig ha nem is biztos hogy a miénk lesz?
2013. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor felesleges pörögnöm ezen?

Egyébként nem zavar, ha több csajt fűzött, az az egy esett rosszul, hogy például amikor jött hozzám, hogy itt aludjon előtte még találkozott egy lánnyal...

De közben úgy érzem nincs jogom kiakadni, mert akkor még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Vagyis nem "fogadott" még hűséget ha szigorúan vesszük...

2013. márc. 4. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

már együtt vagytok

a csaj miért most írt?

talán az a csaj szét akar szedni Titeket

amúgy honnan tudta az e-mail címedet?

ne foglalkozzál vele, a barátod döntött és kész

ha akarod megbeszéled vele, de csak óvatosan N

2013. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a csaj akart bekavarni, mivel téged választott ö helyette. igy akart bosszút állni. Szánalmas női taktika hogy iyg Te hátha kidobod és neki újra van esélye. Ha szeret a párod azt úgyis érzed és ha egy pasi igazán szerelmes akkor jöhet bárki hidd el akkor sem fogja megcsalni azt a nőt akiért nagyon oda van és boldog vele és mident megkap tőle. Amugy biztos hogy akkor találkozott vele? nem lehet hogy csak a csaj kamuzott? AMugy ez egyáltalán nem emgcsalás szerintem mert még nem voltatok ugy együtt.....
2013. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy 28/N (előző)
2013. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bemásolt egy beszélgetést, szóval az biztos, hogy így történt. És emlékszem aznap mondta, hogy csak később tud jönni mert van egy kis dolga. Nem kérdezősködtem akkor, ha akarta volna mondja mi. De én bennem is ez fogalmazódott meg, hogy akkor még nem jelentettük ki, szóval nincs okom és jogom kiakadni..szóval szót sem érdemel. Csak az a fránya zöldszemű szörny előbújt kicsikét.

Az e-mail címem egy közösségi oldalról tudta meg, azért írt e-mailt egyébként, mert azon az oldalon írt már levelet, de nem szoktam elolvasni az ilyesmit. Nem ő volt az első lány, aki a páromról írogatott. És mivel fontosnak tartotta, hogy közölje ezt velem, így írt ott. Nem számítottam rá, hogy ilyen témájú, elkezdtem olvasni, aztán felkeltette az érdeklődésem...

2013. márc. 4. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
éthető hogy aggódsz azért de szinte biztos hogy csak be akart kavarni a csaj. ha úgy érzed szeret a párod akkor nincs okod aggódni, de természetesen beszéljétek meg a dolgot azért.
2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha a csaj írt, akkor féltékeny, ami pedig arra enged következtetni, hogy pattintották ;) Szerintem adj neki egy esélyt:)
2013. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki ezen.Egyszerűen értsd meg hogy ez egy általános csajozási módszer a férfiaknál mert nem akarnak pofára esni.Hidd el tudom miről beszélek,életemben csak egyszer volt olyan hogy egyszerre csak egy csajnak udvaroltam hosszú hónapokig.Mondanom se kell hogy pofára estem mert mindvégig csak szívatott.Ezek után ne várja el tőlem senki hogy csak egy csajjal próbálkozzak...Persze szar amikor lekell koptatni a többi csajt,de ez van.Volt olyan hogy egy lekoptatott csaj hosszú hetekig zaklatott telefonon mert beleélte magát hogy együtt leszünk.Mondanom se kell hogy baromira rosszul éreztem magam emiatt...de mindegy azóta már elegem lett a nőkből így már nem is keresek társat,tehát ezért már nem kell aggódnom,de bűntudatom még mindig van...Viszont engem is szívattak már meg úgyhogy visszakaptam a sorstól...meg persze olyan is volt hogy megbántam amikor nem azt a csajt választottam amelyiket kellett volna...ilyen az élet


Tehát ezért ne szakíts a pároddal,rengeteg pasi csinálja így csak ők nem vallják be hanem hazudnak.A párod egy őszinte ember,örülj neki (De ez még nem jelenti azt hogy nem csal meg :D)

2013. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!