Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más mit tenne most? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más mit tenne most? Hogyan reagáljak erre, hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja járunk. Én 17 vagyok Ő 20.

A minap felhozódott az "ex" téma, és elmesélte, hogy Ő tartja a kapcsolatot az egyik volt barátnőjével, de nem sokat beszélnek, havonta egyszer, ráadásul a lány külföldön él. Mégis nagyon lesokkolt a dolog. Rosszul esett, és eléggé összekaptunk, bár Ő végig azt bizonygatta, hogy nincs mitől tartanom, mert engem szeret, és a lány iránt semmit sem érez, és beszéljük meg...

De nem ment, nem tudtam volna azt mondani neki, hogy "Figyelj már totál féltékeny vagyok, ez a baj!"

Semmiségnek tünik tudom, de nagyon rosszul esett.

Mert az előző barátom is az exe miatt hagyott el, vele csalt meg, és félek!

Belegondoltam abba, hogy mi van ha a lány 1x hazautazik, és találkoznak, és bummm vége az egész kapcsolatunknak.

Nem merek bízni... :(

Adjatok tanácsot, és légyszíves ne csesszetek le!!! Mert bánt, köszi.


2009. nov. 17. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ne féltékenykedj. Semmi nincs abban ha beszélnek.
2009. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudja a parod,hogy az elozo kapcsolatod hogy ert veget?Meseltel neki errol?
2009. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, meséltem neki.

Tudja.

2009. nov. 17. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Probáld neki elmagyarázni mit érzel talán mond neki is azt hogy ő mit válaszolna ne aggódj az rosszabb ha te kergetnéd bele

Nem valami jó válasz de kitartás

puszy chat

2009. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de lehet, hogy a barátodnak igaza van és tényleg jóba van az exével...

Figyelj csak, ha a barátod meg akarna csalni, akkor nem mindegy, hogy az exével teszi, vagy egy teljesen másik lánnyal?

Így legalább őszinte volt veled, elmondta, hogy néha szokott vele beszélgetni...

Ha folyton féltékenykedsz, eléred, hogy titokban találkozzon vele, arról nem is beszélve, hogy egy hisztis pics@ senkinek sem kell, és ezzel okot adhatsz, hogy újra összejöjjenek. Hagyd Őket, találkozzanak csak. A barátod Téged szeret megmondta...

Ne hisztizz!!!

2009. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő mindig azt fújja, hogy a kapcsolat alapja a bizalom, és hogy Ő ezért nem féltékenykedik, mert bízik bennem...

De szeretném, ha 1x Őis féltékeny lenne..

2009. nov. 17. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor vedd fel a kapcsolatot te is az egyik volt pasiddal. És majd meglátjuk mit reagál.

2009. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!