Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan csaj aki "örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki "örök szingli"?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem azt értem, hogy azért nincs valakije mert nem néz ki jól hanem , hogy olyan összeférhetetlen a természete és nem képes lentebb adni az igényekből.
2013. márc. 5. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem előfordulhat..


Bár, ez akkor egy elég nagy butasággal párosulhat az egyénben... Vagy önfejűséggel? nem is tudom melyik a jó szó.


Én nagyon fontosnak tartom a kompromisszumokat, természetesen normális - emberi kereteken belül.

2013. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gimis osztálytársaim közül 2 ilyen lány is van, borostás, gazdag machót keresnek, ők viszont átlagosak, szépek vékonyak van diplomájuk munkájuk de semmi extra nem emelkedtek ki sem anyagilag sem szépség sem karrier szempontjából, de sokra tartják magukat.
2013. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nő alapvető beállítottságából eredően párban él, és gyerekeket nemz. Vannak agglegények, és vannak olyan nők is, akik sosem szeretnének férjhez menni. Ezek a kivételek.

Ezek úgy élik az életüket, ahogy nekik megfelelő. Sok esetben még a baráti társaság terhére is. A szex nekik is ott van az életükben, csak nem társul felelősségvállalással.

De vannak Papok, és Apácák is. Ők is egyedül élik az életüket, bár nekik ott van Isten. ( Bár már az is megkérdőjelezhető a mai világban, hogy egyedül élik az életüket, de ez nem tartozik ide).

2013. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Pasik közt is vannak ilyenek. Teljesen normális dolog a mai világban nem kell rajta fennakadni.

De ne gondold, hogy feltétlenül megkeseredett boldogtalan emberek. Aki kapcsolatban van az se mind boldog, mégha első látásra úgy is látszik. Van aki önként és dalolva választja a szingli életet. A homoszexuálisok meg házasodnak és örökbefogadnak. Na és??? Mindenki úgy éli az életét ahogyan jó neki!

2013. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Én pont nem vagyok, de ismerek ilyet.
2013. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valakinek nem a bányászbéka feneke alatt vannak az igényei, attól még nem lesz örök szingli. Nekem nagyon is magasan van a mérce, mégis találtam olyan párt magamnak, aki ennek megfelel
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!