Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék egy barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BigBoy012 kérdése:

Nagyon szeretnék egy barátnőt, de hogyan? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mostanába az összes haveromnak van valaki csaja,örölük is nekik de az rosszul esik hogy én meg egymagam vagyok,és szeretnék valakit igazán szeretni. De nem tudom hogy hogy találjam meg az igazi barátnőt. 14/f

2013. jan. 1. 13:25
1 2
 1/16 fünof ***** válasza:
vegyél ebay-en .
2013. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 fünof ***** válasza:

1. legyél jóképű és izmos

2. legyen önbizalmad

2013. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fünof ***** válasza:
58%
de 14 évesen hogy akarod te megtalálni az igazi barátnőt?
2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

14 évesen sztem még ne erőlködj.

a mai korosztály, nagyon elvan siettetve minden, és ha 15 évesen nem szexeltél már égő vagy a szemükbe.

de ez egyáltalán nem így van!

igaz jómagam 15 voltam mikor megtörtént, de nem éreztem jobbnak magam tőle, vagy többnek. Igazából a szexet nem is úgy élveztem még pár évig utána, én ugygondolom fejben is meg kell érni a dolgokhoz. Szóval ráérsz, a haverok meg ha baszogatnak, mond hogy majd lesz, csak enm akarod magad lekötni. azt csá :D

2013. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ilyen hozzáállással sose lesz Öcsi...:DD
2013. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon várom már hogy legyen, mit nem értetek? Szeretnék szerelmes lenni:) 14 éves vagyok és? láttátok már facebookon hogy 11-2 éves lányok kapcsolatba vannak minden héten mással?!
2013. jan. 1. 13:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Te csak azért akarsz barátnőt, mert a haveroknak is van. A fészbúkos ribik meg nevetségesek, mégis mit tudnak egymásnak nyújtani a kisfiúk és a kislányok? :(
2013. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 17(f) vagyok többször csókolóztam már,többször nyaltam is puncit de barátnőm még sosem volt(jobb ha nem kérditek az ezzel kapcsolatos részleteket XD)...nekem is szar érzés főleg mikor haverokkal elmegyünk bulizni és osztják h fogadjunk ebbe meg abba h 1 héten belül lesz mindenkinek csaja meg ilyenek..na hát ilyenkor kezdem cikin érezni magam...de még nem estem kétségbe...majdcsak lesz... főleg h nem tartom magamat csúfnak, nem vagyok kövér és alacsony, sőt magas vagyok(igaz kissé vékony :S) és a farkam is 17-18 centi XD szóval pozitivan állok e kérdéshez :) te meg még 14 vagy...nem kell sietned...nekem viszont már lasan kéne..:S
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem ha olyan barátnőt akarsz aki szeret és akit igazán tudsz szeretni, nem keresni kell, majd rád talál. Persze próbálkozhatsz, de erőlködni nem kell. És amiatt ne érezd magad kellemetlenül, hogy minden haverodnak van barátnője, lehet hogy lesz olyan korszak, hogy egyiküknek se lesz, neked meg igen. Ne csak a haverjaid miatt akarj barátnőt. (És ezt egy lány mondja)
2013. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia en 13 lany vagyok. Ha csak baratnot akarsz legyel egy "meno" gyerek aki masokrol beszel de tapad a libakra. Ha igazi baratnot akarsz akkor ne kovesd az idiota fiuk, idiota dumait, beszologatasait legyel erzekibb es a lanyok nem nagyon fognak kezdemenyezni szoval neked kell megtenned az elso lepest . De ha ez megnyugtat nagyon sokan varjak az igazit :) remelem osszejon majd ha nem is most de kesobb! :))
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!