Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve szingli vagyok...

Úgy érzem hogy selejt vagyok, aki nem kell senkinek!

Lányok! Mi nincs meg bennem? Mit tegyek, hogy felfigyeljetek rám??



2013. márc. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, hogy felfigyeljetek rám??" Nem ezt!

Leirásodbol meg nem derül ki.

2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, és tudom kérdésre sem illik visszakérdezni.

Viszont ha megtennéd, hogy leírsz egy számot. Hogy hány alkalommal mentél oda lányokhoz, vagy éppen írtál rájuk társkeresőn az elmúlt 1 évben ?

2013. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegényke:(

Azt se tudom, mikor volt utoljára palim! 5 évet vesztegettem egy talan lehet vmi kapcsolatra, aztan egy evet voltam remenytelenul szerelmes egy johaverba, aki mindenkit megkfelt korulottem, csak engem nem,majd lett egy egyejszakas kalandom elkeseredettsegemben, h senkinek nem kellek, es lehet, h teherbe estem. Szóval:

Ne sirankozz itt h egy eve nem volt senkid. Ird ki a kerdest 4-5 ev mulva...

2013. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jön a tavasz a május .szedd össze magad mert észreveszik rajtad ha bizonytalan vagy.ne írd le magad,menj ki a lakásból ,hiddel te is megtalálod az igazi szerelmet,.!
2013. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon mentem oda hozzájuk.. Tudom h úgyis nemet mondanának és kinevetnének... Ha akarnának valamit akkor azt egyértelműen a tudtomra adnák, mondjuk rámírnának Facen stb.. Nem olyan vagyok aki bárkinek is kellene.. Barátaim is alig vannak
2013. márc. 5. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem mert sok ilyen kérdés van és mert én is ilyen voltam.

Szinte egy nagyobb összeget felmernék ilyenkor tenni, hogy mi pasik nem megyünk oda a lányokhoz.


Egy dolgot szeretnék tisztázni. A lányok nem azért nem mennek oda hozzád, mert csúnya vagy, meg szerencsétlen, meg ilyesmi. Nem azért nem írnak rád mert béna vagy.

Hanem ők várják el a pasiktól a kezdeményezést.

Ha pedig elutasítanak azzal a dumával, hogy ne haragudj de barátom van. Az könnyen lehet, hogy azért van mert tényleg barátjuk van.


Sok ilyen face-s kérdés van és ha megfigyeled a csajok mindig leoltják a fiúkat, hogy nehogy már ők kezdeményezzenek.

A csajokhoz ugyanis oda mennek a fiúk, ergo tudnak válogatni a jelentkezők közül, de csak azok közül. Ha nem vagy a jelentkezők között nem esik rád a választás.

Anno a bálokban volt, olyan, hogy hölgyválasz, amikor a lány mehetett oda a srácokhoz. Na gondolom akkor pár srác biztos meglepődött.


Van még valami, mi srácok nem nagyon értünk a női jelek megfejtéséhez, mert nem így vagyunk kitenyésztve. Azaz nem a lányoknak kell dobálni a jeleket felénk, hogy tetszünk hanem fordítva.


Hozzám egyébként már jött oda pár lány vagy rám köszöntek, stb, sőt jöttek oda pasizos dumával. Hát az ember köpni nyelni nem tud, egyszerűen ha az ember nem szokott hozzá, hogy oda menjen lányokhoz, az ilyen helyzetekben is jéggé fagy. Azért akarjátok annyira ezt a face-s rádírkálos dolgot, mert így van idő megemészteni, ha egy lány rád ír.


Akkor most csináljuk azt, hogy minden lány írjon egy +1 -et, ha akkor se írna rá egy pasira a facen, ha az lenne a világ legjobb pasija. -Így láthatod, hogy a lányok mit várnak el.


-Nem vagy béna, csak nem működik az ahogy csajoznál. Egyébként gondold végig, ha neked borzasztó, ha egy lány visszautasít, ez fordítva milyen lehet egy lánynak, aki amúgy úgy van legyártva, hogy hozzá mennek a jelentkezők és nem fordítva. Gondolod a lány nem fél a visszautasítástól ?

2013. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

probalj kapcsolatokat teremteni, erot kell venned magadon, a lanyok szeretik ha ramenos egy csavo, ha aztmondja kopj le, ertsd azt hogy nyomulj jobban, nezd meg minden nyomulos sracnak alakul minden, ha leulsz otthon es gubbasztassz akkor soha de SOHA nem lesz baratnod! ;)

(szerelmes lettem, megcsaltak, elhagytak, bezarkoztam, atgondoltam, felszabadultam, buliztam, ramenos voltam => van egy szep baratnom, es allitom hogy sokan szeretnenek a helyben lenni) ;) 20/F

2013. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!