Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 2 hónap után vallottam be, hogy 26 helyett 20 vagyok. Nem akarta elhinni. Azt mondja, hogy kicsit elbizonytalanodott, de nem akar szakítani, és megpróbál hozzászokni a gondolathoz, mert szeret velem lenni. Akkor vajon nincs mitől félnem?

Figyelt kérdés
Eleinte nem gondoltam, hogy ennyire meg fogom szeretni, csak szórakozni akartam kicsit, de mivel nagyon megszerettem, muszáj volt neki elmondani az igazat...
2013. márc. 4. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd mennyi idős?
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32...
2013. márc. 4. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én részemről nem az lenne a probléma, hogy ennyivel fiatalabb vagy, hanem hogy hazudtál. De ha ezt mondta, szerintem ne aggódj.
2013. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ejha, így egy kicsit húzós... én speciel nagyon kiakadnék, hogy ekkorát hazudtál, főleg ha neki esetleg korábban is voltak kételyei a korkülönbséget illetően (amikor még azt hitte, hogy már 26 vagy)

De ha ő azt mondta, hogy nem akar szakítani, akkor ez már félsiker!

2013. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkövettem én is hasonló hibát,(a hiba maximum hogy hazudtam neki) csak én 20-nak mondtam magam és 17 voltam. A lány 21! Ennek már 19 éve, azóta már a feleségem! (Épphogy 18 múltam amikor összeházasodtunk!)
2013. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!