Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még valami esély vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valami esély vagy ennek már annyi?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem a barátnőm akivel 4 éve voltam együtt. Volt, hogy nagyon kiakasztó volt és sokszor szakítottam is vele, de mindig 1-2 nap után vissza fogadtam mert nem bírtam nélküle (találkozgatott más valakivel, bár állításuk szerint semmi nem volt). Most erre meg kidob azzal az indokkal, hogy már nem szeret úgy mint régen. Mondtam neki, hogy ha már eddig raboltuk egymás idejét legalább 1 hónapot várjon még hátha változik valami, de nem, és mondta hogy "komolyan mondom már idegesítesz". Pedig egy héttel előtte még így szeret meg úgy szeret. Hogy változhat valaki ekkorát ennyi idő alatt? Azt is mondta, hogy sokat ittam/szívtam az elmúlt időben és nem tud megváltoztatni, ezért is hagy ott. Kérdeztem tőle, hogy megcsalt-e azt mondta nem (értelme se lett volna már nem elmondania kb). Szerintetek lehet még esélyem arra, hogy vissza szerezzem? Szeretem és tényleg akkor jön rá sok mindenki (köztük sajnos én) hogy mit vesztett amikor már elvesztette. És nagyon rossz lesz majd idővel mással látni, mert gondolom nem lesz apáca és sajnos hogy mással lássam előbb utóbb bekövetkezik mert nem túl nagy ez a város. Meg már most nagyon rossz abba bele gondolni, hogy mással is le fog feküdni, pedig én voltam neki az első.
2013. márc. 5. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevetségesek a nők... 1 éve voltam együtt a barátnőmmel... emlékszem.. utolsó este együtt aludtunk :D úgy "köszönt" el, hogy "Szép álmokat egyetlenem".. erre másnap pedig szakított velem.. azért mert(!!!) nem szeret már.. hát ez mi?! egy kutyába több hűség van mint az egész világon élő összes "nőbe" ha hívhatók még így.. tehát. sza.rd le az egészet :D azt kezdj el gyúrni
2013. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt már elkezdtem csak sajnos abba hagytam de lehet elkezdem újból:D

Amúgy igaz.. ennyit arról hogy "örökké veled leszek" meg ilyesmi dumák, így bízzon meg az ember valakiben. Csak megszeretni ne szeressek senkit ezek után mert mindig ilyen vége van, én hülye meg azt hittem hogy ő különb mint az előzőek voltak.

Mondtam neki pár napja, hogy nem szeret vagy mi van hogy nem jön át? Egy régebbi barátnőmnek is mondtam ilyesmit hogy megváltozott erre kidobott. Most meg ez is. Szerintem az ilyesmit nem szeretik, ha mondják nekik.

2013. márc. 5. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1! és kedves kérdező!

az ilyen szövegek talán lányoktól hallotok, egy nő nem változik ilyen gyorsan, még a környezetemben sem hallottam ilyet

a szakítás az egy folyamat már bocs, nem egyik pillanatról a másikra lesz így

vagy előzőleg sem szerettek benneteket N

2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt akárki mondhatja, hogy szeret. Ha ilyen sokszor szakítottatok, az annak a jele, hogy nem illetek össze.. szerintem.

Lehet hogy komolyan mondta, hogy szeret téged. Ne is feltételezzük a rosszat. De mi van akkor, ha ő sem tudta mi az igazság? Talán csak el akarta hitetni magával és veled is, hogy ti összeilletek. Majd kiderült, hogy milyen az amikor szerelmes is és nem csak szeret, ezért inkább vele megy.

2013. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Kedves hármas, neked volt már normális kapcsolatod? Csak mert egyáltalán nem úgy néz ki!
2013. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!