Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítasz pároddal, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítasz pároddal, majd később újra összejössz vele. Van ennek értelme, vagy egyáltalán esély rá?

Figyelt kérdés
Főleg akik már átélték, azoktól szeretnék választ kapni.
2010. jan. 10. 20:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát nem tudom.., én a második alkalomnál már egy kicsit furán éreztem magam mellette..mind1, mert vége lett az ő exe miatt..
2010. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miután újra összejöttünk, 2 hét után rájöttünk, hogy már mindent kihoztunk régebben a kapcsolatunkból, amit lehetett.

:)

De van egy barátnőm, akit eljegyzett a barátja, nemsokkal miután újra összejöttek. Mondjuk ez a ritkább. :P

2010. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nos, én 2x éltem át 2 különböző lánnyal. Tehát értelme az van, de esély nem sok. :) Azért jó megint összejönni, mert ha ezt akarod, akkor az előző nem fejeződött be. Ki kell pörgetni a dolgot, végig kell csinálni addig, amíg teljes szíveddel tudod, hogy vége. Akkor megnyugszol.


Persze előfordulhat, hogy 2. nekifutásra ásó, kapa, nagy harang, de nem hiszem. Talán ha a 2 menet között eltelt sok év + pár másikhoz is volt szerencsétek, akkor nagyobb a sanszotok, de nem hiszem, h akár ilyen esetben tartós lenne...

2010. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi jó nem származott belőle, időpocséklás.
2010. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nem működött. Előbb-utóbb ugyan azok a problémák jöttek elő, amiket ugyan úgy nem tudtunk tartósan megoldani.
2010. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy van -e értelme, hogy miért szakítottatok először.


Egyébként, szerintem igenis van! Én pl. volt, hogy kiadtam egy barátomnak az útját így, mert voltak bizonyos dolgai, amikből elegem lett. Aztán visszafogadtam, és tanult a hibáiból azáltal, hogy megtudta, milyen az, ha elveszít.

2010. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van értelme. Bár attól függ mi volt a szakítás oka. Nekünk egyszerűen annyi, hogy nem éreztük egymás mellett jól magunkat és nem beszéltük meg egymással a problémánkat. De azóta sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Már 4 éve együtt vagyok és jobban szeretjük egymást, mint valaha. Szóval nekünk sikerült és remélem a továbbiakban is szeretni fogjuk egymást :)

Szerintem minden a szakítás okától függ és attól, hogy milyen volt a kapcsolatotok, amikor tartott.

2010. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: a töltöttkáposzta jó felmelegítve, a kapcsolat nem.
2010. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is volt már újrakezdett kapcsolatom és bevált!

Most is ugynaebben a cipőben vagy, szakitottunk a barátomaml,mert féltékeny voltam pedig enm volt rá okom,csak a régi tapasztalatok...! De most érzem,h sikerült emgváltoznom és lehet,h újra megpróbáljuk!

2010. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bizony nagyon sok múlik a szakítás okán.

Én párommal kezdtem újra, ő hagyott el azzal az indokkal, hogy nem érzi kellően szerelmesnek magát...összejött egy másik nővel is, de csak pár napra, közben rájött mennyire elrontott mindent és hogy nem tud nélkülem boldog lenni.

Azóta mondhatni még jobb a kapcsolatunk mint eddig ( noha ezt nagyon nehéz volt feldolgoznom, megbocsátanom), tanultunk mindketten a hibáinkból és most már odafigyelünk maximálisan egymásra.

Minőségi kommunikáció!! Ez nagyon fontos!

2010. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!