Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkapcsolatok hogy működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolatok hogy működnek? Egyáltalán működnek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek csak internetes kapcsolata volt, nagyon szép lány de kicsit zakkant is. Eddig nem nagyon törődtem azzal, hogy folyton az interneten ismerkedik olyan fiúkkal akik az ország másik felén laknak, de most egy olyan fiúja van aki Németországban lakik (magyar fiú, csak ott lakik). Én úgy veszem észre, hogy tényleg szerelmes belé de nem tudom felfogni. Az interneten senkit sem lehet megismerni, ebben az esetben még csak találkozni sem tudnak. Folyton azt hallgatom, hogy (fiú=B) , hogy B így, B úgy. . Az üzeneteiket is láttam már, és a barátnőm teljesen más. Aranyosan viselkedik. Mindegy, én örülök, hogy boldog de ezt így nem tudom felfogni.:D Egyébként a barátnőm 15 éves, én 16/L .
2013. márc. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem. Ez nem is kapcsolat, amit leírtál, csak beszélgetnek, slussz.


25/N

2013. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maffi válasza:

Nekem távkapcsolatom van!:) Igaz nem ennyire messze,de nekem működik.:) Gyakran találkozunk és imádom!:D

De volt már a kontinens másik végén is párom!:) Nekem egész jól működött mindegyik eddig.:)

2013. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!