Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkál az exem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál az exem, ha állítása szerint már rég nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy éve szakítottunk. Úgy indult hogy azt mondta, egy hétig nem akar senkivel beszélni, rosszkedvű, ne keressen.

Aztán ott flörtölgetett neten egy másik csajjal, neki vissza tudott írni meg kommentelni...

Megmondtam hogy ez bánt, hogy ezek szerint akkor csak rám nem kíváncsi, erre nekem esett hogy miért nem bízok benne (miért is bíznék ezek után...) és hogy őt már nem érdeklem, ne is keressem, kidobott.

Tiltottam, új telóm lett, stb.

Pár hónap múlva új nője lett - állandóan cs.sztette, mindig hozzám hasonlítgatta hogy velem ez volt jobb, meg az volt jobb.

A csaj meg szépen rámszállt és piszkált, fenyegetett (pedig már közöm nem volt a pasihoz)

Ez lecsengett pár hónap alatt, szakítottak.

Most egy hónapja megint új nője van, vele is ezt játssza.

Már nem vagyok fent sehol, de az ismerősök mondják hogy állandóan én vagyok a téma, a lány a blogjában irogat mindenféle féltékeny idézetet.

Miért nem hagy már végre békén az ex és teszi inkább valamelyik lányt boldoggá?

Multkor egy vadidegen csaj jött nekem az utcán hogy miért rondítok bele a barátnője kapcsolatába(?!) és f.ingom nem volt miről beszél...

ő volt az aki elűzött, most akkor miért nem viseli el, hogy már sohatöbbé nem beszélünk, meg nem fog elérni úgysem, mert nem reagálok ezeknek a szerencsétlen nőknek a kiakadásaira?


2013. márc. 6. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
mert szeret
2013. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

elég érdekesen fejezi ki :S

szakítás után még hagytam lehetőséget hogy tudjon üzenetet küldeni... nem tette

akkor mostmár hagyhatna mert meggyűlölöm lassan hogy megkeseríti az életem

2013. márc. 6. 00:19
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, de beszélj vele

mert a csajok Téged piszkálnak, amire nincs szükséged

minek neki a csaj, ha ilyeneket mond nekik, persze így mindegyik kapcsolatnak vége lesz N

2013. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt nem az exed piszkál téged, max. a barátnője meg a baráti köre. Az exed nem akar már téged, ezt kéne végre felfognod. Ha akarna, megkeresne, randit kérne. Az, hogy a barátnőinek felhoz téged, mint pozitív példát, nem azt jelenti, hogy szeretné veled újrakezdeni.
2013. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ez én sem értem... valahol sajnálom a lányokat, de akkor is én szívok mint a torkosborz, mert kb. rámuszítja őket

csak igazából nagyon nincs kedvem vele beszélni... annyira ismerem.

azt mondaná "én nem tehetek semmiről, én nem akarok hallani a Ti kis vitáitokról, engem nem érdekel".

sunnyogott mindig és bármi problémát meg akartam beszélni, mindjárt én "vádaskodtam"

Szóval olyan parttalan, értelmetlen dolognak gondolom.

Az első csajnak még írtam annyit hogy nem beszélünk, de persze miért is hitte volna el

2013. márc. 6. 00:29
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sem Úgy érdeklem, hanem az a célja hogy megkeserítse az életem.

Nem kell valakit példának felhozni aki már nem érdekel minket, akire sz.runk.

Se jó, se rossz példának.

Cs.sztet, csak tipikus "én mosom kezeimet" - másokkal végezteti a piszkos munkát.

Csak nem értem miért ő utál, ha ő volt szemét és inkább nekem lenne okom rá.

2013. márc. 6. 00:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a gyanúm, hogy paranoiás vagy.

Csak beképzeled, hogy az exed rád uszítja az embereket.

2013. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor cseréljünk helyet, majd meglátod :D
2013. márc. 6. 00:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam volna ki a kérdést ha csak képzelegnék és a tinipitsek nyugton lennének.
2013. márc. 6. 00:38
 10/10 anonim válasza:
Kb. 2 éve szakítottam a barátnőmmel, de még mindig szeretem és ha tehetem kutakodok utänna.
2013. márc. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!