Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy Ő volt az első?

Figyelt kérdés

Ő volt nekem az első, de csak szexben . Minden formájában. Érintettem már puncit, de nem nyaltam meg ujjaztam meg semmi. A farkamhoz is Ő nyúlt először olyan értelemben. Volt előtte pár barátnőm, abba nem is kamuztam neki , viszont a többi szexes témában igen :S A kapcsolatunk előtt úgy tudom nem is jött szóba, mert gondolom természetesnek tartotta, hogy 22évesen az ember már nem szűz, de úgy különösebben sem beszéltünk a szexről, sőt még az exekről sem.. Viszont a későbbiekben szóba jött valamiért, azt hiszem én hoztam szóba (akkor már nem voltam szűz) és akkor kamuztam neki, hogy így meg úgy meg amúgy, meg h vesztettem el a szüzességem, meg hol kikkel stb.. stb... Nagyon szeretem , és tervezzük a közös jövőt stb.. 100%ban őszinték vagyunk egymáshoz, kivéve ezt .. :S Mindent elmondtam neki, tényleg mindent.. Ez az egyetlen titkom vele szemben, és nem tudom el merjem-e neki mondani mert akkor lehet megkérdőjelezi a többi dolgot is amit mondtam neki (azok mind igazak voltak).. Csak vmiért gáz lett volna mondani, hogy szivem te voltál az első.. főleg h előtte meg bekamuztam neki 1000 dolgot ezzel kapcs :S

Szerintetek el merjem neki mondani, vagy maradjon ez örök titok ? Csak néha idegesít, hogy nem tudja .. Bár nemtudom mivel lenne jobb, sőt rosszabb is lenne az egész szerintem , néha mégis frusztrál a dolog és elgondolkodok rajta, hogy vajon elmondjam-e neki..

Bocs hogy hosszúra sikeredett, kösz aki elolvassa



2013. márc. 6. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne mondd el. Lényegtelen apróság és csak a gond lenne belőle. De többször ne hazudj!
2013. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amúgy valami olyasmit kellett volna mondani (ami nem hazugság, csak kikerülöd ravaszan a témát), hogy "szexualitás terén nem rendelkezem hatalmas tapasztalattal, de azért nem is vagyok egy 7 éves kölyök szintjén."


Mivel egy újszülött is többet tartózkodott punciban, mint én, így tuti ilyesmit fogok elsütni. Ebből nem lehet baj.

2013. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát jah, már énis gondoltam erre :S

De hát sajna ez van, elbaltáztam.

2013. márc. 6. 11:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kis hazugság...Viszont,ha rosszul érzed magad emiatt,inkább mond el neki mint hogy előbb utóbb probléma legyen belőle.Ha tényleg bizalmas a kapcsolatotok akkor ne izgulj raja.Én a barátomnak mindent elmondok és ha hiszed ha nem az általam cikinek vélt dolgaimat megérti nem furcsállja így rengeteget oldódtam már nem csak lelki téren hanem szexuálisan is ami még előrébb viszi a kapcsolatunkat:) Rossz nem sülhet ki belőle...
2013. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

DE, b@szd meg...


Mi a francért kellett egyáltalán ilyen sz@r terelést kitalálni?


Én 18 voltam, mikor "elvesztettem". Egy hosszú kapcsolat lett belőle.

A csajszi félve kérdezte, hogy ugye tudom, hogy ő már nem szűz...

A válaszom az volt, hogy nem tudtam, csak reméltem.


Akkor megkérdezte tőlem, hogy velem mi a szitu...

Elmondtam neki, hogy petting volt már életemben, de semmi komolyabb.

És azt, hogy ne stresszeljünk ezen, majd eljön az ideje mindennek.

így is történt és nem lett semmi probléma belőle, tök jókat szexeltünk szinte a második alkalomtól... Az első kissé bajos volt, de belőttem poénnak, hogy bocs, régen voltam nővel... Vagy mit szokás ilyenkor mondani és elröhögtük...


Nem is értem, hogy miért kell állandóan ilyen pitiáner sz@rságokon hazudozni...Gondolom, belül gyökeresen megváltozott az életed, hogy már nem vagy szűz...igaz?

Ennyit számít, hogy valaki szűz vagy nem... A suliban ugyanúgy megbuksz, ha szűz vagy, ha nem ... nem ettől leszel több vagy kevesebb...


Tuti elmondanám neki a helyedben. De, arra számíts, hogy esetlegesen ki fog akadni és nem azért, mert szűz voltál, hanem mert kamuztál neki... Ráadásul, gondolom szemrebbenés nélkül költöttél neki egy mesét...

2013. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"100%-ban őszinték vagyunk egymáshoz"


Hát akkor hajrá. Nem tudom mért nem lehet ezt elmondani...

2013. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, én se azon parázok hogy megérti-e vagy sem, mert tényleg olyan dolgokat mondtam már el neki, hogy ez már szinte semmi lenne a többihez képest.. Amitől félek, az tényleg az, hogy kamuztam neki..
2013. márc. 6. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Előtte kellett volna gondolkodni... de ha normálisan felvázolod neki, hogy miért kamuztál, akkor biztos megérti.
2013. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mi szégyellnivaló van ezzel.
2013. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt egy exem, aki másfél év után vallotta be, hogy egyébként neki én voltam az első. Addig mindenféle sztorikat kitalált a korábbi barátnőiről. Hát nem kicsit akadtam ki, iszonyatosan összevesztünk. De nem volt válóok. Mondjuk így visszagonodolva: ott kellett volna nyúlcipőt kötni.


25/N

2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!