Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem jobbá a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Tegnap azon balhéztam össze a barátnőmmel, hogy a telefonjába férfiak telefonszáma is megtalálható, pl volt osztálytársainak, illetve egy egyetemi évfolyamtársának a száma. Hihetetlenül felkaptam a vizet, felment a pumpám, mit képzeld hogy rajtam kívül és az apja telefonszámán és egyéb rokonainak számán kívül más férfiak teleofnszáma is megvan atelefonjába. ELsírta magát, már ígyis rengetegszer megsirattam, aztmondja azért mert nem bízok benne és ez neki így nem jó. Kérte hogy bízzak benne. MEg azt is mondta hogy pengeélen táncolok. Mit tudnék tenni szerintetek, mert igazából egy olyan lányrol van szó, aki soha nem csalná meg a párját,d enekem már az is megcsalás ha egy másik férfival találkozik, akár csak egy beszélgetés erejéig. Szerintetek milyen trükkel ,fortéllyal tudnám felvirágoztatni a kapcsolatomat??( normális tanácsok legyenek kérem)
2013. febr. 28. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Például ne legyél s.ggfej. Hidd el, az sokat segít. Már úgy kivágtalak volna, hogy a lábad nem érte volna a földet.:)
2013. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod,hogy nem csalna meg,mégis gyanusítgatod?Ezzel a viselkedéssel magad alatt vágod a fát.Mi lenne,ha sok fiú haverja lenne?Csak a te és az apja száma lehet a telefonjában?Jézusom,hol élsz ember?
2013. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny vagy, ami már-már az eget súrolja. Ha már azon is bepöccensz, hogy más fiú telefonszáma van a mobiljában, ott már nagy bajok vannak.
2013. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Totálisan átérzem, amit érzel.

Én ugyanez vagyok, csak lány kiadásban. Mindenre féltékeny vagyok, még arra is, ha a barátom képe alá egy csaj ismerőse ír valami kedveset (nem félreérthetőt!!). Bár én az ilyen piti ügyeket szóvá sem teszem neki:) Képzeld a barátom 21 éves, multkor írt egy képe alá egy 35(!) éves csaj ismerőse, hát olyan féltékeny voltam... de nem szóltam neki...és hipp-hopp lenyugodtam.


Figyelj, nem szabad ilyennek lenned, bízz benne. Tudom nehéz, de a féltékenység általában, sőt mindig az ÖNBIZALOM HIÁNYBÓL fakad. Nem hiszed el, hogy elég jó vagy a barátodnak, hogy megtudod tartani, azt hiszed mindenkivel megcsalna. PEDIG NEM!

Én voltam már olyan fiúval, aki azért lépett le, mert a féltékenységemmel nyaggattam.

Ne parázz, bízz benne!!! És ne kutakodj a telefonjában


HA ez megnyugtat, nekem is sok régi osztálytársam száma benne van a telomban, főleg fiúké, de olyan régóta, hogy szerintem azóta már 100x számot cseréltek, és 1x sem hívtam fel őket :D Sőt a legtöbb régi becenevekkel van benne, vagy némelyik szívecskével, pedig ha elém dobnák se kéne és nem is kellett volna sosem a pasi :DD


Hogy mit tegyél???

1.NYUGODJ MEG

2.hagyj fel a féltékenységgel

3.törődj sokat a csajjal, hogy ne kelljen neki más

4. légy Isten az ágyban, mert ez a nőknek is fontos

5. újítsatok a szexben is, szerepjáték stb :)


20/L

2013. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond azt kérlek hogy ezt nem gondoltad komolyan.Nem beszélhet más pasival?Azért ez már egy kicsit erős,mert gondolom te biztos sok lánnyal szoktál beszélni,és nem csak a pároddal.Ha tudod hogy sose csalna meg,akkor minek gyanúsítgatod ilyen hülyeségekkel?Az meg biztos sokat segítene a kapcsolaton ha nem gyanúsítod folyton,hidd el.
2013. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lehet sajat magadban nem bizol. Volt egy baratom, nagyon szerettem, o volt eletem elso nagy szerelme. Hetente leellenorizte a telefonomat, hogy milyen szamok vannak benne, es vegigkerdezett mindenkit, hogy ki kicsoda, es ha veletlenul nem 100 %-ban ugyanazt a sztorit mondtam, akkor mar egybol valami pasi volt lanyneven beirva, akit fel is hivott es kiderult, hogy tenyleg lany volt.

Ha az utcan egy idosebb holgynek koszontem, akkor az biztosan valami fiuismerosom anya volt, akit honnan ismerek.

De turtem, szerettem.... aztan o csalt meg, es vege lett.

2013. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te huseges vagy?


(Mert ha nem, ne csodalkozz, hogy feltekeny vagy...)

2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Remélem, hogy hozzám hű leszel,

És nem beszélgetsz most már senkivel!

Ha nem néz Rád senki, és nem tapogat,

Én sohasem harapom áááát a torkodat!"

/L'art pour l'art"

2013. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!