Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Szerintetek mennyire fontos az egzisztencia egy párkapcsolat kialakításához?

Figyelt kérdés

Ma mamámmal beszélgettünk, és felhoztam neki azt a csajt aki tegnap lepattintott 2 hónap ismerkedés után. (Itt elolvashatjátok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Mamám azt mondta, hogy inkább arra koncentráljak inkább, hogy így 22 évesen legyen egy biztos munkahelyem, hogy megtudjak először is állni a 2 lábamon, és hogy legyen valamennyi egzisztenciám, és akkor jönni fognak a nők.

Szerintetek van valami igazság tartalma?


2013. márc. 6. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egzisztencia fontos.

Részemről nem azért, mert hogy "minden nap ajándékot kell, hogy kapjak", hanem egy 22 éves embernek legyen munkája (ha nem tanul), ne tartassa el magát.

Tudom, hogy manapság nehéz munkát találni, ha éppen valaki keresési fázisban van, megértem.


Az előző kérdésedben említett kislánnyal az volt a gond, hogy kislány. Azt ne vedd magadra.

2013. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hát mégis bennem volt a remény, hogy talán... de most hogy beszéltem erről mamámmal ez így kizökkentett ebből az állapotból. :)Próbálok minél hamarabb, ha nem is olyan jó kereső állást, de minél hosszabb távra találni. :)
2013. márc. 6. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen van bizony.

Jó kell tudni dumálni is meg jól kell tudni szexelni is,de kell az az egzisztencia,kell a sikeres élet,hogy tudjál csajozni,egyszóval fel kell mutatnod dolgokat,csak akkor állnak veled szóba a ,,normálisabb nők" is.

2013. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az életed célja ne csak a párkapcsolat legyen. Egzisztenciát magad miatt kell elsősorban teremteni. A csajoknak sem elsődleges, de azért számít.
2013. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak gondold el a helyzetet fordítva: te inkább járnál egy lánnyal, aki várja, hogy a szőke herceg eltartsa, addig meg jól el van a szüleivel, az sem baj, ha harminc éves, vagy egy olyannal, aki 25 éves, álla a saját két lábán, dolgozik, eltartja magát?


Ha megvan a válasz, akkor látni fogod, hogy ez számít. Nem az a lényeg, hogy mennyi pénz. Hanem az élethez való hozzáállás a különbség.


Jártam olyan sráccal, aki 30 éves volt, és még akkor fogott hozzá egy nappali tagozatos egyetemhez, otthon lakott a szüleivel és soha életében nem dolgozott. Pénz volt, mert a szüleinek ez nem okozott gondot. Nekem viszont ez a hozzáállás rövid idő alatt az agyamra ment, úgyhogy otthagytam. Szóval igen, bizonyos szemszögből fontos az egzisztencia.


25/N

2013. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne: Ice-T - Money, Power, Woman:

http://www.youtube.com/watch?v=b9-NllZhkkU

2013. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy meg tudj állni a saját lábadon, mindenképpen törekedj erre. Nem a csajozás miatt, hanem főleg magad miatt. Én a saját káromon tanultam meg, hogy ha valaki fiatalon nem kezdi megalapozni a jövőjét és utána is nem képzi magát folyamatosan, akkor utána már nagyon nehéz.

A nőknek nem ez a legfontosabb, de azért mutat valami talpraesettséget, ha nem otthon ülsz, hanem sikerül valami viszonylag stabil állást találnod.

2013. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előny, ha van pénzed.

Én még nem hallottam olyanról, h valakit azért kidobtak volna, mert túl gazdag.

Viszont olyat már láttam nem egyet, h elzavarták, mert kevés volt a cash.

Egyébként rám is jobban jönnek a nők mióta van pénzem.

2013. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a válaszokat. :)

Nos, nekem még nem volt semmilyen biztos munkahelyem sajnos. Eddig csak közmunkán dolgoztam. :S

2013. márc. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!