Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 18-20 év körüli fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18-20 év körüli fiú mennyi időt igényel a barátnőjével együtt tölteni egy héten?

Figyelt kérdés

Elfoglalt srácról van szó, keményen részt vesz az iskolai életben (versenyek, stb.) Fontosak neki a barátai is. Ezt elfogadtam, a fiúknak több szabadságra van szüksége. De mégis, ha tényleg annyira végtelenül szerelmes, mint amennyire ő azt állítja, akkor tényleg ennyire lehetetlen változtatni a helyzeten és ne csak szinte hétvégente találkozni? Nem akarok minden nap. De néha még hétvégén is alig van rám ideje. Sok olyan dolgot is elvállal, ami rettenetesen felesleges...amikor ezt szóvá tettem neki, azt mondta h muszáj neki elvállalni, nem tud változtatni a helyzeten. E miatt szenvedek, ő is tudja ezért inkább szakítana, mintsem egy picurit változtatna magán illetve elmondása szerint nagyon szeret engem. Ezt azért el is hiszem, még ha az elején nehezen is bíztam meg benne. Alapjáraton jól megvagyunk.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. márc. 5. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló típusú srác vagyok és kb hasonlóan igénylem a közelségét a barátnőmnek.

Valahogy ha többet vagyunk együtt az már sok nekem.

2013. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És a barátnőd sem igényli h többet legyetek együtt? Természetesen el tudom fogadni azt, hogy vannak ilyen emberek, lehet, h a barátnőd is ilyen és ezért is passzoltok jól össze.

Várom a további válaszokat!

2013. márc. 5. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" ezért inkább szakítana" ? érdekes

ha alig találkoztok, akkor ebből milyen kapcsolat is lesz v. milyen ez? Neked kéne eldönteni, mert ha most ennyit vagytok együtt, amikor szeretitek egymást, akkor később mi lesz ebből? N

2013. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De.Sokkal többet igényel.Nagyon ragaszkodó típus ezért is várna annyira a hétvégéket.
2013. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen szinte a minden napomat a barátnőmmel tölteném. Sajnos középsulis koromban nem volt barátnőm csak 1 lánnyal jártam egy kis ideig, aztán ennyi volt. Most fél éve vagyok párkapcsolatban nagyon szeretem a barátnőmet is, és én minden időt vele töltenék férfiként persze.

A te helyzetedet megérte azért a barátod ha nagyon akar csak találna megoldást arra hogy többet legyetek együtt.

Én dolgozó ember vagyok már, elég sok munkám van 12 órázok, de valamikor csak 8 órát kell dolgozzak, ilyen idióta a beosztásom, de a barátnőmmel igyekszek minden szabad időmet tölteni, persze abba benne van az is hogy idehaza is kell segítenem mert apukám beteg lett, sok mindent helyette kell csinálnom, de még a munka után amikor este 8 kor hazajövök akkor is kint a sötétben gyorsan fát bevinni mert anyám nem bírja akkor ha úgy van el a tescoba vásárolni kajára valót, mert messze van közelbe nincs éjjel nappali sem, így vezetnem is kell, van hogy sokszor csak 10 óra tájékán tudok ledőlni. De ezek mellett amikor pihenős vagyok szinte mindig kimegyek a barátnőm elé a sulihoz, mindig hazaviszem vagy hazakísérem vagy elviszem valahová, vagy jön ide. Azért napi 2-3 órát tudunk egymásra fordítani, pedig ő is elfoglalt, ugye edzésekre jár, érettségire készül, külön tanárhoz jár, de ha végez akkor vagy átjön vagy felhív és összefutunk valahol.

Mivel én akarom is hogy együtt legyünk tudok rá időt szakítani, most is itt volt nálam elvittem edzésre, 8 kor megyek érte, ide jön itt is alszik, mert a szülei megbíznak bennem fél év után és mivel innen viszonylag közel van. Másnap ha még pihenős vagyok elkísérem, ha meg nem akkor együtt kelünk fel, munkába mentem hazaviszem és ennyi. Mindig találunk időt az együtt létre. Sokszor dolgozom egész hétvégén így akkor is van hogy ő jön elém ha végzek esetleg és úgy megyünk el valamerre.

Én tudok és akarok is időt szakítani a barátnőmre, mivel szeretem őt így képes vagyok 1-2 dolgot átszervezni akár, de le is mondtam érte dolgokról hogy együtt lehessünk, és még is jó minden, a szerelem megvan, nem vitázunk, minden szép és jó, nincs ezzel semmi bajunk.

Ha a párod igazán akarná megtudná oldani, de így sajnos nem jósolok tartósabb kapcsolatot. Sajnálom :(

2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazán szorgalmas fiú lehetsz, jó ezt olvasni, hogy vannak még ilyen srácok a Földön, akik így segítik a szüleit, dolgoznak keményen és még a barátnőjükkel is ennyit törődnek. Biztos nagyon boldog a barátnőd is h ilyen fiút talált. Kívánok sok erőt nektek és rengeteg boldog együtt töltött pillanatot! Csak így tovább! És e mellett nagyon köszönöm a válaszodat. Rádöbbentett sok dologra, a lényegre, kicsit emésztenem kell még. Nem tudom mihez fogok kezdeni...De legalább rádöbbentem, h mekkora hülye vagyok. A többieknek is köszönöm szépen!
2013. márc. 5. 21:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Várom még a további válaszokat, példákat is!
2013. márc. 5. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha szeret, akkor tud rád időt szakítani. Ha meg ennyire semmi ideje akkor legyen egyedül. A kapcsolat azért kapcsolat, mert együtt vannak, közös programokkal. Inkább az van, hogy annyira nem szeret, hogy feladja a saját kis dolgait, ha felesleges ha nem. Nem szabad önmagunkat feladni, ez így is van, így helyes. Na de azért az időszakítás meg a feladás közt van egy kis különbség. Nem e félre úgy gondolja, hogy ha nem csinálni azt amit eddig akkor nem is ő lenne? Vagy hogy ne az legyen amit te mondasz. Vagy nem tudom, nem tudtam sosem megérteni azt aki azt mondja, nincs ideje a másikra de kell a kapcsolat neki. Minek?

Szóval ezek szerint ez a sorrend számára?

- Iskolai dolgok,

- barátok,

- szabadság,

- ...

- te?

Nekem úgy néz ki.

Kellene a fenének olyan aki sosem ér rá!

2013. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg persze számítógép...
2013. márc. 5. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Számítógép? Ójajj, menekülj.....tapasztalat.....
2013. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!