Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szokott sírni a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szokott sírni a barátnőtök ha ott hagyjátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, olyan heti 4-5 napot találkozunk, többet sajnos nem tudunk a munkám miatt, de természetesen mindig ő az első, azonnal megyek hozzá/érte, amint tudok vagy megyünk együtt valamerre. Viszont mikor el kell jönnöm tőle mert én megyek dolgozni vagy ő jön el tőlem mert megy be az egyetemre akkor szinte mindig sír, hogy nem akar elválni tőlem meg ilyesmi, látom rajta hogy mennyire szomorú meg csak sír, én meg vigasztalom, de közben már sz*rul érzem magam én is. Más is tapasztalt már ilyet vagy fog egy kicsit javulni ez? :S


26/F


2013. márc. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap tali az nem kevés szerintem lehet kicsit érzékeny a barátnőd de legalább tudod hogy szeret majd idővel meg azért fogtok sírni hogy már megint együtt hehe
2013. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm nem szokott sírni, de hát ugye minden ember más. De legalább tudod hogy tényleg szeret és hiányzol neki.
2013. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam általában ilyenkor, de mi sajnos csak hétköznap max. 2szer tudunk találkozni, és a hétvégét együtt töltjük. 17/L
2013. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos! Pedig heti 4-5 nap egész jó, nem nagyon értem miért pityereg :)
2013. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hehe, de règi kèrdès :)

Azòta már a felesègem :) ès hamar összeköltöztünk, mèg 2013 nyarán, oont azèrt, mert "nem javult", jobbnak láttuk minden nap együtt lenni, de nagyon jòl tettük, jò irányba alakult a kapcsolat ès az èletünk :)

2016. okt. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!