Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradni fiatalon azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni fiatalon azért mert nekem nekem zűrös az életem? Önzőség?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 éve vagyunk együtt, mindketten 16 évesek voltunk mikor összejöttünk. Egy év múlva hozzájuk kellett költöznöm, mert apám kirakott. Sokat köszönhetek neki is, a családjának is ez tény. 5 éve élünk albérletben Bp-n, dolgozunk, nekem igazából úgymond nincs rajta kívül senkim. Talán egy-két amolyan igazi barát. 1-2 éve érzem, hogy nem az igazi a kapcsolatunk. Próbálkozunk, én is tényleg megteszek érte mindent, de sokszor úgy érzem annyi a szerelemnek, inkább már csak barátok vagyunk. Úgy érzem ő is így van vele, de ő sem akar lépni. Nem tudom, hogy az emlékek, félelem a változástól vagy csak velem nem akar kiszúrni. Félek, hogy csak az utolsó.

Változhat, fellendülhet a kapcsolatunk, most csak egy mélyponton vagyunk vagy ennek ennyi, túl fiatalon kerültünk össze és jobb ha elengedem??


2013. márc. 6. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a zűrös életednek már semmi köze ehhez a kapcsolathoz. Már felnőtt vagy, nyilván van munkád, valamiből fenntartjátok az albérletet, tehát a saját lábadra is tudnál állni. Ha úgy érzed, már nem szereted, kételkedsz, a legjobb, ha nem húzod tovább és mindketten új irányba mentek.
2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és igen, önzőség lenne csak azért együtt maradnod vele, mert neked így kényelmes.
2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a kényelem. Szeretem, csak talán már nem úgy, mint régen. Lehetne normális életünk együtt, csak nem égnénk ezer fokon. Nem tudom hogy neki melyik a fontosabb. Nekem ő. De nem akarom, hogy csak sajnálatból legyen velem, ha "élni" akar.
2013. márc. 6. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátság a legtöbb kapcsolatott müködteti valószinű nálatok is ez van ha nem jó így neked szakits.

Gondolom neki se túl rózsázs a háttere ezért nem véglegesit, érzelmileg ő is függ tőled családi segitség ide vagy oda. Valakinek bátornak kell lenni vagy így maradtok örökre nem mintha a régi baráti kapcsolatban élni olyan rossz lenne.

2013. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy teljesen rendben van minden,ha már ilyesmi felmerül.Szerintem ilyenkor jön el az a pont,hogy valamin változtatnod kell.Vagy teszel még egy utolsó próbát a tűz felélesztésére,vagy kilépsz végre.
2013. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!