Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy elég jó ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy elég jó ismerősöm akit már7honapja ismertem először még nem tetszett de idővel egyre többet beszélgettünk?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szimpatikussá vált majd beleszerettem mások (baráti társaságban megbeszéltem)volt olyan kezdeményezésnek gondoltak?Majd egyszer TELEFONOn rákérdeztem de ő annyit mondott nem kapcsolatpári de se igent se nemet nem mondot szeretem és most időt hagyok neki é magamnak hogy rednbe szedjem magam akarom látni meg nem is mert félek visszaesek de a várakozás kikészít szerintetek van még esély arra hogy kb májusba ujra megpróbáljam először csak haveri alapon közeledek de inkább ugy hogy ő jöjjön oda mert hiszem ő fog?
2013. márc. 6. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaros a fogalmazásod.Annyit vettem ki belőle,hogy az illető elég bizonytalan,nem mondott határozott igent,és nem is adott esélyt.Holott előtte meg mások előtt flörtölt Veled,és jeleket adott feléd.Én hagynám,mert szerintem csak szórakozik az érzéseiddel.Ha kellenél neki,azt észrevennéd,mert tudatná Veled.
2013. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy olyan jeleket adott amelyek arra utaltak hogy közelebbről is meg akar ismerni, lehet én rontottam el de jelenleg most azon tűnődök hogy időt hagyjak magamnak és érzelmileg eléggé felkészüljek mert 100% hogy még össze fogunk futni.
2013. márc. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!