Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allight kérdése:

Az mit jelent ha egy lánnyal próbálok beszélgetést kezdeményezni, de sokszor csak nagyon egyszerű válaszokat kapok: pl Hogy vagy? Köszi jól vagyok, és te? Meddig érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Jah és kerüli a szemkontaktust, kb 30%-os a szemkontakt... Próbáltam randira hívni, de próbálja húzni az időt...
2013. márc. 6. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti, hogy nem akar tőled semmit
2013. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Amíg azt nem mondja, hogy rosszul van.
2013. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nem megy a duma, az már baj

ha nem néz Rád az meg gond

ha akarod még próbálhatod, de eddig nem jött be, eztán sem hiszem N

2013. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
eddig hányszor találkoztál vele?
2013. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából azért vagyok dilemmába, mert volt 2-3 nagyon jó beszélgetés is köztünk, amikor megnyílt és teljesen reménykeltően beszélgettünk. Valamint alapvetően távolságtartó a fiúkkal szemben valamiért.
2013. márc. 6. 22:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván alapból bizalmatlan típus.Te meg éppen nem vagy az esete annyira,hogy megnyíljon,és randizzatok.
2013. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szomorú :( mert ettől most jól szarul érzem magam :)
2013. márc. 6. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és alakul. :)
2013. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de ez attól is függ hogy sokszor mosolygott rád,vagy fapofa volt. Ugyanannyi idősök vagytok?
2013. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen kellemes beszélgetések voltak: mesélgette a kis történeteit, vissza-vissza kérdezett.... Ő 23 én 26. Igazából azt nem tudom, hogy ő általában ilyen távolságtartó az ismerkedés ezen szakaszában? Vagy idő kell neki hogy feloldódjon? Az érzem, hogy érzi, hogy számomra ő nem közömbös...Igazából az "évekig várunk" típus nem vagyok: Próbálok kezdeményező lenni, ahogy kell egy fiúnak, de így ez nagyon elbizonytalanít... Megingatja az önbizalmam is.
2013. márc. 7. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!