Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jo barattal erdemes-e kapcsolatot kezdemenyezni?

Figyelt kérdés

Hellosztok, van egy kis holgyemeny akivel (sajnos) egy osztalyba jarunk, es szerintem azt is mondhatom hogy eleg jol egyezunk. Volt egy idoszak amikor azt hiszem az az (egyetlen) szemely voltam amkivel bizonyos dolgokat megosztott. Beleszerettem... A bokkeno csak ott van hogy ezt mar parszor probaltam neki elmagyarazni, egyszer el is mondtam neki, es ilyen pillanatok utan par hetig neki is , meg nekem is nehezunkre esik az egymassal valo kommunikacio. Ugyanakkor neha ugy erzem hogy feltekeny.... Este 12 utanni SMS-eket miert kapok hogy mit csinalsz, es ha netan olyat mondok amiert feltekeny lenne tobbet nem ir, vagy felhuzza magat es olyat tesz amiert en anakodk ki (de ezt nem mondtam neki soha).

Roviden erdemes-e (legjobb)barattal kapcsolatoba lenni? En nagyon is szeretnem de o sajnos nem annyira. Es utaljara mikor celozgatta egy masik srachoz kezdett el huzodni, akivel olyan dolgokat is megoszt amit velem nem.. Elszurtam volna? (Pedig ha eltavolodom tole mindig megoldja hogy eszembejutassa hogy o is letezik)

Mintha miota megtudta volna hogy barmikor "megkaphat" mar nem erdekelnem...


2012. ápr. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem legjobb barátság, én még barátságnak sem nevezném. Ez semmi..
2012. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mar nem tudom hogyha az, de miert hiv fel sokszor hogy szervezzunk kozos programokat?(csoportos programot-tobb barattal; soha sem 2esebe...)
2012. ápr. 12. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
baratsag. te mar szoltal hogy szeretned ot. O EZT TUDJA. ISMER TEGED JOL. tudja ki vagy, tudja mit jelentesz szamara. ha kellettel volna neki mar reg lepett volna. mivel nem lepett ezert dolj hatra, engedd el a fantaziaidat, remenyeidet es maradjatok baratok. keress mast! O MAJD SZOL ha akar valami tobbet... te a magad reszet megtetted!
2012. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat, szuksegem volta nemi tippre kivulalloktol is. Felek ha "mast keresnek" (ami szerintem enm igy megy) , nehogy kiaakadnak. De hat ez lesz a legjobb...
2012. ápr. 12. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
tanuld meg elengedni a dolgokat es szeretni azt amit elengedsz, es meglasd visszater! nem kell eroltetni semmit. te csak oszinte es kedves kell legyel. jol erezd magad vele. amior majd latja hogy massal vagy akkor ugyis lepni fog ha fontos vagy neki azon a teren!
2012. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!