Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kezdeményezni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban annyi a helyzet, hogy van egy lány, akivel már jó ideje köszöngetünk egymásnak, néha pár szót váltottunk is. Sokszor van, hogy rám mosolyog meg szemezünk, de néha meg nem. Nem igazán értem :/. Nagyon tetszik és kedvelem, de nagyon tartok a visszautasítástól, illetve azt se nagyon tudom, hogyan kezdhetnék hozzá. Hívjam el sétálni vagy moziba? Soha nem voltam jó ezen a téren, segítsetek légyszi:). Hozzátenném, hogy még én se tettem konkrét gesztusokat, hogy ennyire tetszik, szóval lehet, hogy ő is hasonlóan gondolkodik (legalábbis remélem). Előre is köszi.
2012. okt. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok? Korotok?
2012. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy suliban vagyunk. 18.
2012. okt. 21. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De mesélj már még pls többet érdemben a dologról (ha akarsz, írj üzit.)
2012. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nulla vagyok a nőkkel való beszélgetésben, nem értek hozzájuk. De annyit már tapasztalatból tudok,hogy az nem annyira jó,ha rögtön az első velősebb beszélgetésre elhívod valahova. A közeg, ahol együtt vagy vele, ott kellene dumálgatnod vele lépésről lépsre, tudj szimpatikus lenni, majd 3 -4 beszélgetés után ha bírja a képedet, meg lazán megy a pofaparty,akkor lehet elhívni. Ha nem vagy fokozatos, ha túl hamar akarod megszerezni, akkor begubózzik mint egy kiB-asz-ott süni, és csak azt gondolja, hogy jól meg akarod szúrdosni hátulról. Amit a nő feléd tett, az sajnos semmit nem jelent, annyit igen, hogy nem gyűlől, nem undorodik tőleg. De hogy csak egy tyúkszaros barátnak, vagy nemi vágy kielégítőjének tart e inkább azt már nehezebb volna megmondani. Eleve vannak olyan nők, akik nagyon haverkodósak, velük könnyebb ismerkedni, de viszont tippelgetni nehezebb velük, mert nem tudhatod mit akar ténylegesen. Vannak zárkózottabb nők, akik meg úgy vannak vele, ha nem kellesz neki, akkor feléd sem fing eleve, aki nem jön szóba ,arra egy mosolyt is kár pazarolni, nehogy még belelovalja valami illuzióba magát. Találd ki ! Old meg! Ez a párkapcsolat. Magadnak kell tudni átlátni, lépni, megoldani. Mert minden helyzet más. Ezért nem egyszerű ez, ezért egy útálatos dolog az udvarlás.
2012. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el őt suli után beszélni/sétálni..

Nincs sok veszíteni valód, hiszen még nem volt köztetek semmi, max ezek után se lesz, de ezt nem tudod meg, ha nem teszel érte valamit.:)

2012. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!