Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös programok, amikhez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös programok, amikhez nem kell pénz?

Figyelt kérdés
Még egyikőnknek sincs keresete, én egyetem előtt állok, ő munka előtt, apuci és anyuci pénzén viszont nem igazán jó ilyen korban már randizni menni. Filmnézésen, sétáláson kívül milyen közös programokat tudnátok ajánlani?
2013. márc. 6. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sex? :)
2013. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A párom szerint pénz nélkül nem lehet semmit sem csinálni, próbáljam meg egyenlőre elfogadni ezt a helyzetet.

De én nem hiszem el, hogy ha nincs pénz, akkor randi sincs.

Én 19 éves lány vagyok. Ő 21 éves.

2013. márc. 6. 23:43
 3/19 A kérdező kommentje:
Ó igen, ma amikor erről beszéltünk ez a 3 volt. Csak szexelni, filmet nézni és sétálni tudunk. Semmi más.
2013. márc. 6. 23:43
 4/19 fospuska ***** válasza:
csak a sétálást meg a filmezést tudom így hirtelen,ami ingyen van.
2013. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Biciklitek van? Az egy héten többször is kiváló program lehet.
2013. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
menjetek önkénteskedni az jó buli :D
2013. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
demonstrálni,tiltakozni,felvonulni az óvszerdrágulás miatt!!!
2013. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

kozos palacsintasutes, menjetek valahova varostnezni es keszitsetek fotokat. amikkel kesobb el is szorakozhattok, photoshop stb

kozos zeneles, ha tudtok,

szankozas, sportok

2013. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

meg jatszatok turistat, kerjetek tippeket a helyi turistahivataltol,

keresetek ingyenes programokat a muzeumokban/allatkert, zenei fesztivalok

piknik a parkban?

2013. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy nem tudunk minden héten vacsorázni menni, nem tudunk mindennap beülni valahova kávézni, enni, éjszakai fürdőkbe menni, meg paintballozni. stb

Volt idő amikor gazdagok voltak, mesélte, az akkori barátnőjének 30-40 pár cipőt vett, ruhákat, műkörmöt fizetett neki ide-oda vitte, kocsikáztak stb. (7 évig voltak együtt.)

De én már úgy ismertem meg, hogy egy normális átlagos családja volt, olykor-olykor 1-2ezer forint hamburgerre, nasira, 2-3 havonta egy bulira. ismerősökkel nyársalás, amikor jó idő volt.


de ugye ezek nem rendszeres dolgok.


Bicikli se neki, se nekem nincs.

Túrázni szeretnék menni, erdőt járni, de amikor ment a barátaival, azért nem akarta, hogy lehet valami bajom lesz, ha találkozunk egy vaddisznóval ilyenek. Van hogy ha esély van bulizásra azért nem akar elvinni, mert hajnali 4kor lenne a hazajövetel, és én olyankor már nyűgös vagyok, és sok errefelé a kötözködő alak, félt h bajom esik.. ilyenek.

2013. márc. 6. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!