Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös programok, amikhez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös programok, amikhez nem kell pénz?

Figyelt kérdés
Még egyikőnknek sincs keresete, én egyetem előtt állok, ő munka előtt, apuci és anyuci pénzén viszont nem igazán jó ilyen korban már randizni menni. Filmnézésen, sétáláson kívül milyen közös programokat tudnátok ajánlani?
2013. márc. 6. 23:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kártyázás, társasozás, ...? Azt ne mondjátok, hogy ezeket elfelejtettétek.. nem vagyok besült, de én mái napig imádok kártyázni és társasozni. A fiúmmal is szoktun, és nagyon jól el szoktunk lenni! :))) 20 N

Esetleg közös számítógépes játékok? :)

2013. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden van, csak legyetek kreativak!


Ugy, hogy nem ismerlek benneteket es erdeklödeseteket, nehez tippeket adni. Es okes, hogy penz nelkül meg felöltözni sem lehet, de kerdeses, hogy eleve mitek van?


Pl. Baratnömmel jatszottunk egyszer ilyet, hogy fenykepeken keresztül üzentünk egymasnak. De mindkettönknek hobbija es fenykepezögep mellett eleg jo kameraval felszerelt okostelefonok is akadnak a leltarunkban.

De kesö összel pl. gyüjtöttünk mindenfeleket, hogy magunk keszitsünk adventi koszorut, mert sehol nem talaltunk szepet es napokig elvoltunk.

Ezen kivül a sport is remek szorakozas lehet, ha ketten csinaljak. Ez nem csak kocogasbol allhat, de lehet rengeteg gyakorlatot csinalni, amihez erökarokban gondolkodva egymas sulyat, egyensulyat hasznalhatjatok. Pl. Baratod a hatan fekszik kinyujtott karokkal te meg ugyanugy fölötte, hogy a kezeitek össze vannak kulcsolva. Miközben lemesz fekvötamaszba, ö is behajlitja kezet, adtok puszit egymasnak majd te kinyomod magad a fekvötamaszbol, ö meg teged. Ezt "izompuszinak" neveztem el es amellett, hogy vicces, nagyon szinvonalas gyakorlat.


De ez mind erdeklödestöl es fantaziatol függ...

2013. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo, bocsi de a baratod kifogasai BS. Vaddiszno?! MEg nem kell egy bulibol 4-kor hazamenni. Lehet elobb is! Na mindegy.
2013. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

a kártyát-társast biztosan kipróbáljuk! :) ez még eszembe se jutott, be is szerzek egy UNO-t.

a számítógépes játék-program nem jó, mert van valami probléma a gépével, ami miatt, a filmek eleje akad, de a játékok viszont állandóan.

2013. márc. 7. 00:06
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen. Itt a Mátra alján, van hogy betéved 1-2 a kertbe is.:) (családi ház) nem, hogy az erdőkben. A szarvasbőgés páholyból élvezhető ősszel az ablakból.

A 4-es hazajövetel pedig azért, mert 8-9kor kezd pl egy parti, fél 11kor indul az utolsó busz-vonat, az első pedig 4-kor. Kocsi stb nincs.

2013. márc. 7. 00:09
 16/19 anonim ***** válasza:
na én is ilyen vagyok hogy nagyon féltem a csajomat, és nem tudom magamat lenyugtatni soha... meg fogok őrülni...
2013. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyáron folyóparti napozás? Bár szendvicsekhez kell.
2013. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hold fényes séta.
2013. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Istenem, ha ennyire félt egy buliból hazafelé, akkor hazakísér.. ennyi.
2013. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!