Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért szemetek a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szemetek a normális srácokkal és miért néznek el bármit azzal szemben aki rongyként kezeli őket?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, ezidáig csak ezt tapasztaltam és tényleg érdekel a magyarázata.


Engem kidobott a barátnőm 1 hónap után, mondván, jófiú vagyok számára (wtf?). Pedig az átlagnál jobban nézek ki külsőre, sportos testalkatom van, sosem voltam hűtlen, van humorom, egyetemi diplomám stb. Anyagiak terén sincsen problémám és abszolút nem vagyok papucs. Azért lennék "jófiú" mert nem vagyok szemét, nem csalom meg?


A haverom ezzel szemben folyamatosan csalja a barátnőjét, vagy 8-10 lánnyal már megtette, és úgy is, hogy a lány nem rég megtudta a dolgot és ennek ellenére vele maradt. A srác gyakorlatilag csak azért "tartja" a lányt, ahogy ő fogalmaz, hogy legyen egy biztos szex és mosson főzzön takarítson rá, de egyébként más lányokkal kufircol rendszeresen. A csaj füli szerelmes belé és lábtörlőként is vele marad. A srácnak egyébként se pénze, se állása, és szarul is néz ki, mégis bomba nője van a stílusa miatt, mert "szenvedhet" miatta a csaj.


Mi ennek a magyarázata?


2013. márc. 7. 14:40
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%
Megoldás a problémádra: [link]
2013. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pasik miért szemetek a normális lányokkal és miért néznek el bármit azzal szemben aki rongyként kezeli őket?Most megfordítottam a kérdést.A választ nem tudom.
2013. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Engem kidobott a barátnőm 1 hónap után, mondván, jófiú vagyok számára (wtf?)."


Valószínűleg unt téged. :(

2013. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert a nők ösztönlények. fogadd el és "alkalmazkodj" az igényeikhez ;)
2013. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem gondolod, hogy nem itt kéne rinyálnod, hanem a haverodtól kéne tanácsot kérni?
2013. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy jófiú vagy és ezért dobott, akkor az azt jelenti igazából, hogy számára unalmas vagy. Ez nem azt jelenti, hogy azért vagy unalmas, mert nem csalod meg és nem vagy bunkó... ez inkább arra utal, hogy mondjuk neki igénye van arra, hogy érdekes programokat találjatok ki, de te mondjuk nem találsz ki ilyesmit... vagy éppen nem egyezik a humorotok (attól lehet, hogy jó humorod van, csak arra ő éppen nem vevő)... szóval érted ez ilyesmiket takar.

Nekem eddig volt egy többéves kapcsolatom és egy újabb most pár hónapja, a barátom sose csalna meg, ő a legrendesebb ember, akit ismerek, de emellett a legszórakoztatóbb is. Mindig csinálunk egy csomó érdekes dolgot, mindketten a mozgalmas életet szeretjük, a változatosságot, és ezért összeillünk. De ha egy olyan sráccal lennék, akinek ezekre a dolgokra nincs igénye, akkor valószínűleg én is unalmasnak tartanám, mert nem egyezik a mentalitásunk.

Csak azért írtam, hogy lásd, nem csak ez a két véglet van, mint amit te írtál. Akik bunkókkal járnak, és hagyják, hogy megcsalják őket, és a párjuk ne tisztelje őket, azok baromira felszínes vagy ostoba lányok általában, szóval ne ebből indulj ki. :)

2013. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És szerinted csak a srácnak kell progikat kitalálni? A csaj véletlenül sem erőltetheti meg magát?
2013. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is rengeteg programot ki szoktam találni. :)

De ha a srác nem, akkor tudom, hogy hosszútávon elegem lenne abból, hogy csak nekem kell, és neki nincsenek ötletei.

De csak egy példát akartam felhozni, sok ember van, akik szívesebben ülnek otthon és elvannak meghitten, és ez rendben is van. Tegyük fel a kérdező ilyen típus (fogalmam sincs, csak mint példa maradjunk akkor ennél), a barátnője meg sokkal mozgalmasabb dolgokra vágyik, akkor neki egy ilyen pasi unalmas, vagy túl jófiús, vagy mondhatjuk bárhogy, érted... Attól még a kérdezővel semmi probléma, csak magához hasonló lányt kell keresnie, akinek szintén azonos igényei vannak.

2013. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te tudod a választ arra, hogy ez fordítva miért van így? Én nem egy fiút ismertem meg, aki úgy akart "többet", hogy barátnője volt. Konkrétan az utóbbi egy évben 3 ilyen sráccal találkoztam. Az egyikkel már több, mint egy hete találkozgattam, mikor kiderült, hogy 2 éve barátnője van. Amikor ezek a dolgok kiderültek, sejtheted, hogy otthagytam őket, mint a sicc. Szóval nekem személy szerint (és szerintem úgy a lányok nagyrészének) nem az az álma, hogy megcsalják és kihasználják, sőt... Én normális kapcsolatot szeretnék (majd, ha eljön az ideje, mert köszönöm, így is jól érzem magam), ahol fontos a kölcsönös tisztelet és bizalom.

Igen, mielőtt jönne az, hogy de azért ha találkoznál egy csúnya fiúval, lehet akár mennyire "jó", nem kellene. Hát, igen, fontos a külső is valamilyen szinten. Azért külső és belső terén is megvannak az ember minimális elvárásai és ez teljesen normális. " Passzolni kell egymáshoz".

Bocsi, ha kicsit elkanyarodtam a témától, most ez kijött belőlem.

2013. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nők bonyolultak és szemetek, ez van, evolució.
2016. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!