Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért szemetek a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szemetek a normális srácokkal és miért néznek el bármit azzal szemben aki rongyként kezeli őket?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, ezidáig csak ezt tapasztaltam és tényleg érdekel a magyarázata.


Engem kidobott a barátnőm 1 hónap után, mondván, jófiú vagyok számára (wtf?). Pedig az átlagnál jobban nézek ki külsőre, sportos testalkatom van, sosem voltam hűtlen, van humorom, egyetemi diplomám stb. Anyagiak terén sincsen problémám és abszolút nem vagyok papucs. Azért lennék "jófiú" mert nem vagyok szemét, nem csalom meg?


A haverom ezzel szemben folyamatosan csalja a barátnőjét, vagy 8-10 lánnyal már megtette, és úgy is, hogy a lány nem rég megtudta a dolgot és ennek ellenére vele maradt. A srác gyakorlatilag csak azért "tartja" a lányt, ahogy ő fogalmaz, hogy legyen egy biztos szex és mosson főzzön takarítson rá, de egyébként más lányokkal kufircol rendszeresen. A csaj füli szerelmes belé és lábtörlőként is vele marad. A srácnak egyébként se pénze, se állása, és szarul is néz ki, mégis bomba nője van a stílusa miatt, mert "szenvedhet" miatta a csaj.


Mi ennek a magyarázata?


2013. márc. 7. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A másik megoldás, hogy te magad tapasztalsz keress egy nőt, valaki aki tetszik. És alázd szét, féltékenyítsd esetleg csald meg és figyeld meg a hatást. Bár ha egyáltalán létezik olyan nő aki erre ugrik ami sajnos lehetséges akkor az nem ér többet annál hogy megdugd.


Ugyanakkor nem értem hogy miért jön mindenki ezzel az unalmas dologgal mármint párod nem azért van hogy szórakoztasson hanem hogy szeressen vagy figyeljen rád például, de lehet túl ideális a gondolkodásom. Ugyanakkor mi az hogy unalmas a srác? És teszem ha egy csaj szerint unalmas a pasija akkor a csaj meg mindenképp k/rva érdekes vagy mi?


Én csak azt mondom amíg olyan idiótákkal hoz össze a sors hogy az alázásra jönnek, akkor addig azt szépen kihasználod és ha valami értelmessel összeakadsz akkor meg meglátod...

2017. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdésre a válasz. Legtöbb nő a se**fejekre bukik,azokra tudnak felnézni. Ha normális vagy,rendes, lenéznek, félretesznek. Benne van a génjeikben. Ha megnézed hàny rendes,normàlis sràc van egyedül és hàny bunkó nagypofàjú se**fejnek van helyes pàrja, rögtön visszaigazolàst nyersz. 41/F
2017. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
...és akkor még nem beszéltünk màs csúnya tényezökröl,mint pl.pénz,stàtusz. Nézd meg a szàzalékomat. :-D Jó kevés,ez is azt igazolja milyen sok szànalmas ribi ismer magàra és szavaz le... De nem igazàn izgat. :-) Igazsàg az igazsàg.
2017. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!