Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha folyton félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha folyton félek attol hogy a barátnőm más srácokkal kavar?

Figyelt kérdés
Hello a barátnőmmel jó ideje eggyütt vagyunk és megbizok benne teljes mértékig, de mikor nem találkozok vele mindig felmerül a fejemben az a kérdés hogy mivan ha más srácokkal is kavarhat... persze nem ilyen tipus és szeretjük egymást nagyon ha nem találkozunk akkor is sms ezgetünk vagy hivom és sajnos én vagyok néha ilyen hülye hogy ezen rágodom persze ezt nem mondom el neki de mit tegyek hogy ne jussanak ilyenek az eszembe egyszerűen ha nem vele vagyok azon gondolkodom hogy mit csinálhat, szinte folyton ,és igy eszembe jutnak hülyeségek is sajnos... válaszotokat előre is köszönöm
2008. máj. 26. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld lefoglalni magad olyankor, és próbáld meg élvezni azt, amit csinálsz- mondjuk eljársz focizni a haverokkal, vagy ilyesmi.


A problémát saját magadban kell megoldani! Először magadban kezdj el hinni, és akkor a barátnőd hűségében is fogsz.


Amúgy lehet rosszul látom, de az én elvem az, hogy mindenki önmagából indul ki (lehet, hogy ez nem is tudatos, vagy nem is érzed, de tényleg így van): a pasim nem igazán bízott meg bennem, és mindig izélt, hogyha egy másik pasi akár csak rám nézett- nekem meg sem fordult a fejemben, hogy mással kavarjak, erre tudod, mi történt? Megcsalt amikor (együtt)nyaraltunk... Durva, mi?


Na mindegy, a lényeg, hogy legyen annyi önbizalmad, hogy elhidd: csak téged szeret a csaj! :)

2008. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Némi féltékenység természetes lehet, de szerintem az, hogy mindig felmerül benned, hogy megcsalhat, ha nincs veled, ez nem természetes.

Próbáljátok megbeszélni egymással, hagyd, hogy megnyugtasson, hogy nincs mitől félned. Ha viszont ettől sem lesz jobb, komolyan javaslok egy pszihológust, mert nekem már ment rá kapcsolatom arra, hogy ilyen volt a párom. És neked sem jó, ha mindig rágódnod kell.

2008. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jó mondjuk lehet tulzok kicsit mer azér nem mindig hisz eltudom magam foglalni csak ha unatkozom folyton rá gondolok de igazábol én más lányra rá se nézek meg tudom hogy ő se (mármint srácokra) csak azért mégis bennem van persze mikor együtt vagyunk akkor annyira jól érezzük magunkat hogy elmondani se birom ugyhogy tudom csak ez az én hülyeségem
2008. máj. 26. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
az a te bajod, hogy nem attól félsz, hogy ő csal meg, hanem hogy te nem birsz egy ilyen lányt megtartani. légy férfi, és akkor nem lesz baj.
2008. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!