Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan lánnyal, aki focizik lányok közt (minden héten), de a mindennapi életben mégis nőies?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Kifejezetten előny, ha sportol vmit :)
2009. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze! lenne közös témánk és még gyönyörű lábakat is formál
2009. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb párosítás!
2009. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ez gáz..én tuti nem
2009. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Háát fiúk, én ilyen lány vagyok. :) 16 éves :)

Köszi a válaszokat! :)

2009. szept. 13. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Éb biztos nagyon szívesen. Sok közös témánk lenne, meg nem gond ha a csajt a sport egy kicsit belevalóbbá teszi...
2009. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia. én is focizok, és nem értem azt aki azt mondja h gáz...mert mér lenne az jobb lenne hainkább aerobicoznánk balettoznánk vagy olyat csinálnánk amihez nem értünk. nekem a fél életem a fociról szól, de nem csak erről tudok beszélni. az osztályomban senki nem focizik és én sem pofázok nap mint nap a fociról suliban. sportos de nőies ruhákat hordok, és lesz@rom hogy ki mit gondol,de én ezt szeretem csinálni és kész, ha meg valami srácnak azért nem kellek, mert focizok, az meg az ő gondja nem az enyém...bocs a hosszú legendáért amit írta, csak kicsit felhúztam magam. :))

15/L

2011. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!