Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám, tudtára adni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jenni0407 kérdése:

Hogyan tudnám, tudtára adni?! Esetleg közelebb jutni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban.

Legjobb barátom és jó kapcsolatban vagyunk, mármint minden elmond nekem van mikor tanácsokat kér tölem!

Szinte minden órán egymás mellet ülünk. Beleszeredtem .. Viszont van barátnöje, és azt mondta nekem, nem szerete és a sexet nem igazán élvezi vele viszont úgy általában elvannak hülyéskednek stb.. a lány szerintem nem szereti ahogy észre vettem .. és össze vissza beszél egyszer szünetet akar tartani egyszer viszon nem !

Nem igazán értem de ez nem is érdekel! Azt szeretném, hogy észre vegye mennyire szeretem öt és akarom! Viszont el mondani nem szeretném neki az túl korai szeretném ha ö jönne rá! és kezdeményezne! Milyen tanácsokat tudnátok adni ?!


2013. márc. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csókold meg!
2013. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül tenyerelj rá a farkára.
2013. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öleld át egyszer. Lefog neki esni és neked is a reakciójából mi van.
2013. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha állandóan tanácsokat kér tőled,most kérj te tőle,meséld el a saját esetedet,mintha nem te lennél és kérdezd meg ő mit tanácsolna annak a lánynak...

Szerintem lehet ebből is leesne neki...

2013. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tünik :))
2013. márc. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!