Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet közelebb kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet közelebb kapcsolatba kerülni egy olyan lánnyal, akivel eddig köszönő viszonyban voltam? 14/f

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel fiatalabb lány a suliból, akivel eddig köszönő viszonyban voltam és kedveltük egymást, de farsangkor táncoltam vele, és kicsit úgy látszott mintha valami megmozdult volna köztünk (hülye filmes idézet), és tetszik, szerintem én is neki. Eddig úgy voltunk, hogy odaköszöntünk egymásnak amikor találkoztunk de semmi több, néha egy "hogy vagy", vagy "mizu", nem is nagyon volt közös témánk. De szeretném jobban megismerni és utána kezdeményezni, de az a baj hogy ötletem sincs mitévő legyek, semmi tapasztalatom ezen a téren, ezért tapasztaltabbaktól, azaz tőletek várok pár tanácsot.

Előre is köszi a válaszokat!


2013. febr. 17. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát te vagy son goku, tudhatnád :D. Amúgy hívd el valahova, mondjuk cukrászdába stb. Bátorság! Mondjuk én könnyen beszélek, velem is ugyanez van, csak mi még köszönőviszonyban sem vagyunk. 14/F
2013. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem egy srác úgy hívott el, hogy simán odajött és megkérdezte, hogy elmennék e vele a forum-ba (debeceni bevásárlóközpont) és igent mondtam :D
2013. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!