Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akik magányosak életük végéig, és egész életükben nincs párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Most nem antiszociális elmebetegekre és magatehetetlen betegekre gondolok, de nem is papokra. Hétköznapi emberekre, akiknek egyszerűen sosem volt szerencséjük a szerelemben.
2011. jún. 13. 02:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Persze. Nem mindenki szerencsés ilyen szempontból.
2011. jún. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Argloss ***** válasza:
100%

Ha valakinek soha semmilyen kapcsolatot nem sikerül kialakítania még rövid időre sem, akkor ott mentális gondok vannak. Néhány helyen elég csúnyácska párokat lehet látni, szóval a külső csak beszűkíti a lehetőségeket...

Vannak akik egyedül élnek örökre, ezek az emberek nem elég elszántak, vagy nem olyan fontos nekik a kapcsolat. Van aki pont így érzi jól magát és fel sem merül benne, hogy magányos... El lehet lenni a barátokkal is...

2011. jún. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Hétköznapi ember vagyok, albérletben élek, dolgozom. 27 éves koromra sem sikerült semmi, soha nem jöttem be egy nőnek sem. És ahogy teltek az évek egyre zárkózottabb és félénkebb lettem.
2011. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen vagyok/leszek. Bár volt párkapcsolatom, de soha senki nem volt szerelmes belém, mert annyira ronda vagyok. Férfiaknál igenis létezik olyan, aki túl csúnya ahhoz, h valaha valaki szeresse.
2011. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen nem volt még párkapcsolatom.


Ismerek olyat aki kb 45 éves de még nővel nem láttam. Persze beszélget mindenkivel de sztem homokos, azért nincs nője. Nem tudom hogy mennyire hétköznapi ember mert nem jár szórakozni, ne jár nyaralni, se autója, se jogsija nincs pedig lenne rá pénze bőven. Mindig csak dolgozik, én még csak munkásruhában láttam.


Egy másik fickó a testvérénél lakik, ő elég szegény, az még csak ront a helyzeten hogy alkoholista is.


Fel tudnék még sorolni pár embert akinek nincs párkapcsolata és már 40-en túl van. Olyanról is tudok akinek azért nincs mert ő így akarta.

2011. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen vannak.
2011. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még az vagyok 35-évesen is és már nem reménykedek benne.Gyereket is szeretnék de nincs aki megszülje.Talán 1 lány benne lesz 500-ezerért.
2011. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Argloss ***** válasza:
100%

Szerintem a csodavárás kapcsolatok terén nem szerencsétlenségnek számít, hanem inkább az ember saját hibája. Ismerek ronda embereket, de nekik is összejött. Persze nekik reális vágyaik voltak és nem csodaszép embereknél próbálkoztak.

Senki ne törődjön bele abba, hogy sohasem lesz barátja/barátnője, mert akkor tényleg nulla lesz az esélye...

2011. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Argloss, hidd el, létezik olyan ember, aki annyira csúnya, h egyébként se kellene senkinek. Legalábbis férfi igen, mert nőből mindenkit zavar a ronda külső. Én is ilyen vagyok, és volt elég alkalmam rájönni erre.
2011. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
A barátom is meg volt győződve róla, hogy ő hihetetlen ronda, mert mindig csak ilyen viszajelzéseket kapott lányoktól, 23 éves koráig. Legalábbis ő így fogta fel, mert én nem annyira tudom elhinni. Nekem hihetetlen módon bejön külsőre is, és hát egy imádnivalóan édes srác. Vékonyabb alkat, ezért kiskorában sokat csúfolták, szerintem ezért van ez a negatív önképe, amiből még nem sikerült kigyógyítanom több mint 2 év alatt sem. De azt azért már elhiszi, hogy nekem nagyon is tetszik:). Tuti, h csak a fejében van a baj, mert nem hiszem, h én lennék a világ legfurább csaja, akinek egy hihetetlen ocsmány pasi tűnik szépnek:D Amúgy én is az átlagos kinézetű kategóriába esek, talán annak a felsőbb sávjába:) Amúgy mielőtt megismertem volna, már egy fél éve elkezdett kondizni, ami valószínű azért dobott az önbizalmán egy kicsit, és így megadta magának az esélyt, hogy elhiggye, hogy tetszhet egy lánynak, nekem:) Szóval reményt nem látó srácok! Szerintem a fejetekben van a baj, és biztosan van lány, akinek ti kelletek!
2011. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!