Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál boldognak kellene lennem, de én mégis félelmet érzek. Ez normális? 22/L

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 évben szingli voltam, mert egyszerűen nem találtam megfelelő srácot, vagy ha valaki nekem megfelelt, annak én nem kellettem. Most végre 4 év után találtam valakit, aki tökéletes. Helyes, okos, kedves, intelligens... Nem rég össze is jöttünk, nagyon szeretem és ő is nagyon szeret. Szóval minden nagyon szépen alakul. De ez az egész számomra annyira hihetetlen. Hogy lehet, hogy 4 évig semmi sem jön össze és amikor már kb. feladom a reményt is, akkor az ölembe hullik a tökéletes pasi? Vele minden olyan egyszerű volt és szép és álomszerű. És most rettegek, hogy csak álmodok, vagy hogy el fogom veszíteni. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ő van nekem. Folyton készen áll a lelkem arra az esetre, ha elhagy. Ez normális? Más is érzett már ilyesmit?

2013. febr. 2. 22:57
 1/9 A.Romanov ***** válasza:
100%
Ne ess bele abba a hibába, hogy ha nincs problémád csinálsz magadnak. Légy boldog.
2013. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
majd elmúlik :) csak ne hagyd, hogy ez elhatalmasodjon rajtad
2013. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz a miatt, hogy egyszer vége lesz.. (sose lehet tudni mikor.)

Élvezd amíg lehet..:)

2013. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
angst essen die seele auf
2013. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolataim elején bennem is van némi védő mechanizmus, ami emiatt van. Pl. egy évig nem volt senkim, aztán jött valaki, akiben hatalmasat csalódtam és amikor beállított a párom az életembe, akikről haverok azt mondták, hogy "csederből vederbe", akkor megijedtem, méghozzá nagyon. Úgy fél év után mertem teljesen átadni magamat az érzéseknek és csak úgy sodródni az árral, mert akkor már tudtam és éreztem, hogy nem fog csak úgy lelépni... Azóta eltelt egy év és még mindig hátradőlve sodródom nyugodtan az árral, ahogy ő is. Imádjuk egymást és egyelőre együtt tervezünk, már eszembe sem jut, hogy bármikor elhagyhatna, ha úgy adódna kedve. :)
2013. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem pont ugyan ilyen érzés volt nem is olyan rég, de tudatosítottam magamban, hogy hülyeség hiszen mind a ketten szeretjük egymást és több alkalommal is bebizonyosodott már, hogy ugyan azt érezzük egymás iránt. Így mostanság már kezd elmúlni. :) néha előjön ha ritkán tudunk találkozni, de olyankor mindig megnyugtatom magam. Ez valóban valami védő mechanizmus lehet, hogy ne csalódjunk egy oltári nagyot ismét, de meg lehet szelídíteni. ;)
2013. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok,ahogy előttem lévő.Nekem is sokáig nem volt senkim és amikor megváltozott,azt hittem,csak álmodok és csípjen meg valaki.Szerintem ez normális.Csak nem szabad sokat parázni ezen,mert semmi értelme.
2013. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemjó ,ha ezzen kattogsz.. pl.: bejönne egy csokor virággal és erre aztválaszolnád hogy mivan elhagysz b*zdmeg az fura lenne..
2013. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Soha nem fog elmúlni ez a félelmed, nem akarlak elkeseríteni de ez az igazság:( az ilyen típusú lányok önbizalomhiánnyal küzdenek, amit szinte képtelenség levetkőzni.Ez fogja okozni minden magánéleti problémád, bekattansz az állandó 'készültségbe',szinte előidézve a tényleges elhagyatkozást.. Ne legyen igazam, de én sajna igy jártam:( szerintem próbálj időben segitséget kérni ha komolyabbra fordul a problémád!
2013. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!