Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van így az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van így az életnek?

Figyelt kérdés
Az a bajom már egy elég ideje, hogy nem látom az élet értelmét, van egy lány akit nagyon szeretek de le se szar engem, sose jön össze semmi, az összes lány elutasítóan bánt velem eddig, holott azt mondják nagyon helyes gyerek vagyok, nem tudom felfogni ezt az egészet, ami körül vesz, úgy érzem, hogy engem senki se szeret.
2013. márc. 7. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki kérdező?Milyen típusú fiú vagy?
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

22:07

Igen, csak a kreténekre! 16f

2013. márc. 7. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Ember, 16 éves vagy. Ha szerencséd van, 80 éves korodig is elélhetsz, addig lehet kismillió nő az életedben. Nem kell ilyen fiatalon máris feladni.
2013. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#10


Ekkora hazugságot életemben nem láttam még

2013. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!