Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnője van, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, de mégis szeret. (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régebb óta írogatok és hát "szerelmesek vagyunk egymásba".... Neki az életben van barátnője én meg csak így neten vagyok és már nagyon unom...legszívesebben elmondanám a barátnőjének, hogy hellooow én is itt vagyok, de a fiúval szemben szemétség lenne..bár amit ő művel az mi?! folyton írja hogy tényleg szeret és imád stbstb.. egyszer már 'végeztem vele' (ez úgy hangzik mintha megöltem volna, de nem erről van szó XD) de lelkiismeretfurdalásom volt és újra ''''összejöttünk''''. . . Igazából nem értem magamat, utálom ha egy fiú helytelenül ír, de neki elnézem. De most szerintetek is szemétség ugye, hogy barátnője van (akit mellékesen le csúnyázott nekem...:D) és én ilyem utánfutó vagyok?!?!??! Tudom, az lenne a legésszerűbb, ha a továbbiakban nem beszélgetnénk de akkor ki törne belőlem a féltékeny énem....:( 16/L .( azért neten ismerkedek, mert így biztos lehetek abban, hogy nem támad meg az illető stbstb)
2013. márc. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar.
2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+1 az elsőnek
2013. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
velem aztán ugyan nem fog, több száz km választ el minket:D:D
2013. márc. 8. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még dugna.
2013. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ennek semmi értelme. Ő is tudja h soha nem fogunk találkozni:D
2013. márc. 8. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülye :) van ilyen.
2013. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg érdemelné, hogy bemártsam a barátnőjénél:o szerintetek?
2013. márc. 8. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:

nézd a srác hülyít Téged, ennyi és tényleg csak dugni akar

ettől hülyét kapok, majd szólsz a másik csajnak, nem ez a megoldás, a sráccal fejezd be, ilyenkor úgy i ott hagyna, akkor meg most hagyd ott és ennyi

keressél Magadnak egyet N

2013. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2013. márc. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!