Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben az esetben? Távkapcsolat témakör lehetne a kérdés.

Figyelt kérdés
Tegnap egy koncerten táncoltam egy fiúval kb. másfél órát, közben megismerkedtünk és elcsattant egy pár csók is.(egy keveset mindketten ittunk). Úgy váltunk el egymástól, hogy majd bejelölöm őt facebookon mert ő adta meg nekem a teljes nevét. Aztán ahogy a barátnőimmel kimentünk megláttuk őket(ő is 2 barátjával volt) és odajöttek hozzánk aztán beszélgettünk egy jó ideig, mi a fiúval pedig ölelgettük egymást, volt hogy csókolóztunk is megint és viccelődtünk sokat magyarul nagyon jól éreztük magunkat, én pedig leírtam neki a nevemet és most várok. A fiú helyes volt, jól nézett ki, 18 éves én meg 17,5. A barátnőim szerint nagyon egymásra voltunk hangolódva vele, csak egy a probléma, hogy 190 km-re lakik.. Most várol, de a barátnőim szerint se lehetne ennek folytatása a távolság miatt... Ezért nem is szeretném már elkezdeni se azt hogy esetleg beszélgetnénm fb-n. Mert azért csak sok ez a távolság, rengeteg idő meg pénz kéne az egészhez, de nagyon jól éreztem magam tegnap.. Szerintetek mit tegyek?
2013. márc. 9. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

190 km télleg sok, de az én kapcsolatom is 100 km-ről indult és azóta együtt vagyunk (4 év).

Ha ő az igazi, neki pedig te akkor úgyis együtt maradtok. Ha nem akkor meg nincs gond.

2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 canadafan ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon előreszaladtál az időben és olyasmi miatt aggódsz ami a jövő zenéje. Figyelj! Előbb vegyétek fel a kapcsolatot fb-on és ha megkedvelitek egymást így is (mert mindannyian tudjuk hogy részegen bulizgatva nem minden ugyanolyan mint nappal) akkor majd a sráccal kitaláljátok, hogy mi legyen a továbbiakban. Attól még, hogy esetleg úgy döntetek nem tudtok most "járni" lehettek jóban és ha tényleg egy fontos kapcsolat akkor később még simán dobhatja azt az élet, hogy közelebb kerültök egymáshoz földrajzilag is.

Nekem annyi idősen mint te volt ilyen "távoli barátom" évente kb egyszer találkoztunk és akkor nagyon örültünk egymásnak és jól éreztük magunkat. Nem olyan rossz dolog az így sem;)

2013. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*várok. Egyébként igaz, hogy beszélgethetnénk de én próbálnám az életemből kizárni ezt hogy gépen keresztül beszélgessek azokkal akik fontosak nekem.. De hogyha mégis beszélnénk nekem csak a szívem fájdulna meg, ááh, csak túl jó volt a tegnap... Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. márc. 9. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a helyzeted, én épp ezért mentem bele nehezen a mostani kapcsolatomba, hiszen mi is kb ennyire, azt hiszem, 180 km-re lakunk egymástól. Hidd el, ha tényleg szeretitek egymást, meg lehet oldani, mi másfél éve csináljuk ezt. Működhet a dolog nagyon is, ha mindketten úgy érzitek.

Ha komolytalan a dolog, és egy kis kaland volt csak (ha csak az egyikőtök részéről, akkor is), akkor nem érdemes emiatt aggódnod.

Hidd el, meg lehet oldani a találkozást, bár nem az átlagos, a legkönnyebb módon, de mégis. (:

18/L

2013. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Ja, és minden hétvégén találkozunk, tehát minden héten látjuk egymást, magyarul ez nem igazán távkapcsolat. Én személy szerint azt hívom annak, mikor egy pár nem látja egymást több hónapon keresztül például külföldi munka miatt. (:
2013. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!