Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem segít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem segít a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk után hamar a barátnőmhöz költöztem egy elég jó állapotu (minden téren)garzon lakásba ahol a kiadás is kevés.Szeretnék közös számlát nyitni vele de ő határozottan elutasitja,mondván hogy neki elég volt amikor a házasságában viták voltak a közös számla miatt. 3 évig laktam nála. Közben volt szakitás,békülés a kapcsolatunkban.Ez alatt vettem magamnak egy eléggé felújjitásra szoruló lakást(amíg a barátnőmnél tudtam félre rakni pénzt mert 3 állásom volt),amikor kibékültünk megbeszéltük hogy most ő lakik nálam.Viszont nem segit bele anyagilag a lakásom újjitgatásába. Amikor szóvá tettem azt mondta hogy ő már felújjitott egy lakást a sajátját amit egyedül vitt véghez amikor még nem ismertük egymást és hogy én már úgy mondd egy ,,készbe mentem lakni"és ha valamelyikünkkel történik valami akkor úgy se lesz egyikünké se a másik lakása,mert a gyerekek öröklik majd. Nekem más a felfogásom erről,szeretném én irányitani az anyagi dolgainkat és az nekem jobb lenne ha az ő fizetését is én kezelném. Mondtam neki hogy a lakását jobb lenne ha nem a hugának a lánya használná(nem tudott hová menni lakni és a barátnőm megsajnálta)ha nem inkább adja ki és a bérleti dijból tudna nekem segiteni a lakásom anyagi felujjitásában,de hallani sem akar róla.
2013. márc. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
párkapcsolatban még hülyeség is az ilyen. majd ha házasok lesztek, akkor van értelme közösködni. így ez elég fura.
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, megértem hogy te akarod irányítani az anyagi dolgokat, de te csak ne akard MÁS FIZETÉSÉT kezelni. Semmi közöd és semmi jogod hozzá. Továbbá az se a te posztod, hogy az ő lakásának ügyében dönts.
2013. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd fizetését nem a Te dolgod beosztani,az anyagi ügyei irányítását sincs jogod végezni,illetve az önerejéből szerzett lakásának ügyeibe sincs beleszólásod.Három évig Te laktál nála,az ő saját lakásában,ami az ő munkájának köszönhetően olyan,amilyen.Ő adott Neked otthont,hogy félretehess.Innentől kezdve jogos,ha most is önálló akar lenni,és várja a viszonzást.
2013. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!