Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes annál újra próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes annál újra próbálkozni aki már egyszer visszautasított?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves fiú vagyok, és kb 1 hónapja utasított vissza egy lány aki nem csak tetszett/tetszik hanem annál sokkal több.Először érzek ilyet egy lány iránt és az az igazság, hogy nagyon rossz.Azt mondta eddig se tetszettem neki ezután se fogok, de én nem tudom ezt elkönyvelni magamban, érdemes lenne még egyszer megpróbálni?És ha igen hogy?
2013. márc. 9. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lány elmondta mit akar.. Úgy hogy nem.
2013. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 fospuska ***** válasza:
lehet fejjel menni a falnak,de fájni fog.
2013. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább keress olyat, aki azt szereti benned, aki vagy. Ha ennek a csajnak nem jön be az, amilyen vagy, akkor minden hiába. Valószínűleg akkorát kellene változnod, hogy az már talán nem is te lennél, így aztán ennek nincs értelme. Sajnos lesz még jó pár ilyen az életedben, mondjuk egy hozzád hasonló korú lány se nagyon tudja általában, hogy mit is akar. Ne ess kétségbe, keress inkább mást, aki megbecsül.
2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ígyis szinte teljes személyiség és öltözködés változtatást csináltam csak miatta.
2013. márc. 9. 19:15
 6/15 fospuska ***** válasza:
hogy kár volt-e,az majd kiderül a következő csajnál,de ezt szerintem ne erőltesd.
2013. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne azt javaslom!


Ne akarj megváltozni miatta, de majd megtanulod...ha valakinek meg kell felelned, mert nem fogad el, az sosem jó, és nem lesz harmónikus kapcsolat.

25 n

2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És harmadik válaszoló, jobban már nem fog fájni :D Tanácsoltátok azt, hogy keressek olyat aki szeret úgy ahogy vagyok, ezek után kedvem sincs, teljesen elkeseredtem, meg már annyira pesszimista vagyok, hogy azt látom senki sem szeret bennem semmi. :'(
2013. márc. 9. 19:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy!! Ne búsulj! Én is ezt érzem, csak én már 25 vagyok!


Előtted még nagyon sok minden áll, igy biztos összefog jönni!:)Csak pozitivan:)

Mondom én..

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, egy biztos most egy darabig felhagyok a "csajozással". :)
2013. márc. 9. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!