Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes annál újra próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes annál újra próbálkozni aki már egyszer visszautasított?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves fiú vagyok, és kb 1 hónapja utasított vissza egy lány aki nem csak tetszett/tetszik hanem annál sokkal több.Először érzek ilyet egy lány iránt és az az igazság, hogy nagyon rossz.Azt mondta eddig se tetszettem neki ezután se fogok, de én nem tudom ezt elkönyvelni magamban, érdemes lenne még egyszer megpróbálni?És ha igen hogy?
2013. márc. 9. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki szeret elfogad olyannak amilyen vagy, 14 éves vagy még hidd el rengeteg csajod lesz..:) Csak mindig pozitívan!

Egyet jegyezz meg, mindig önmagad legyél!

Sok sikert:) 17f

2013. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld meg kiszűrni, hogy ki az, akinek bejössz. Ha ilyennél próbálkozol, jóval kisebb a lelki sérülés esélye. És ne add fel, akár még gyógyulást is jelenthet az, ha ismerkedsz lányokkal.
2013. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

SÉ honnan tudhatom, ha valakinek tetszek? Nem vagyok

az a menő önbizalommal telt jól kinéző srác.

2013. márc. 9. 20:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáld felvenni a szemkontaktust a lányokkal, ha már szemeznek veled, az kezdetnek jó. Vesd be magad, légy kicsit lazább, bókolj, mondj pár poént, ez is sokat nyom a latban. Mosolyogj, és ha a lány visszamosolyog rád, az is jó pont. Ne légy elkeseredve, valószínűleg semmit sem vesztettél azzal, hogy nem jöttél össze ezzel a lánnyal.
2013. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Megpróbálkozhatsz az állandó nyaggatás helyett a feltűnő közömbösséggel néha beválik. Ha mégsem akkor felejtsd el. Inkább figyelj oda nincs-e valaki a közeledben akinek a szíve érted dobog. Azzal a lánnyal sokkal boldogabb lehetsz mint kierőltetni valakiből ami nincs.
2013. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!