Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hete járnak és már velük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete járnak és már velük van tele a Facebook a nyálasabbnál nyálasabb szerelmes szövegekkel, szmájlikkal 27 éves létükre. Miért?

Figyelt kérdés
Van akik már több éve együtt vannak és nem reklámozzák az interneten.
2013. márc. 9. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert ők a fészbúkdzsenerejsön képviselői.
2013. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván azt hiszik, hogy rajtuk kívül bárki más kíváncsi a kapcsolatukra... na, az ilyenek szerintem nem túlságosan hosszú életű kapcsolatok, mert több energiát fordítanak arra, hogy mindent közzétegyenek facebookon, mint hogy a kapcsolatot ápolják.
2013. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm, igazából gazdag családból származó, feltűnésre vágyó, mindig az aktuális trend szerint öltözködő lányról van szó. Legutóbb a szemeiket pakolta fel ami közvetlen közelről lett fényképezve, hát nem volt túl guszta látvány. De ha egy nap nem pakolja fel az aktuális képeket az estéjükről és a vacsoráról, valamint nem írja ki, hogy ő mennyire boldog, meg tele vannak szeretettel, akkor komolyan aggódok érte...
2013. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ezek az emberek valójában szerintem nem boldogok és ezzel akarják pótolni azt ami hiányzik az életükből.
2013. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert feltűnési viszketegségük van és ezzel akarna "menőzni" ,hogy ők már megtalálták a boldogságot. ez ugyan elég szánalmas ,főleg 27 évesen.... -.-
2013. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen ismerősöm, pontosabban az exem...tavaly összejött egy csajjal, 2 hétre rá napi szinten elfolyt az üzenőfalam tőlük az így szeretlek úgy szeretlek...aztán töröltem is a fenébe, persze nem csak emiatt, hanem mert már köszönni sem tudott...:/ :D


N23

2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Enyhe irigységszagot érzek a levegőben... Én is pont 27 vagyok, újra olyan szerelmes mint a huzat, legszívesebben én is világgá kürtölném. Neked nem azzal van bajod főleg, hogy kiteszik fb-ra, hanem magával a ténnyel, hogy szerelmesek. A szerelem nem korfüggő. Egy 60 évesnek ugyanúgy elmegy az esze ilyenkor mint egy 15 évesnek. Legyél kicsit toleránsabb.
2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen 7-es irigy vagyok rájuk főleg, hogy nekem is van barátom, de nem ezt műveltük két 7 után. Melléfogtál rendesen!
2013. márc. 9. 14:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Előző, én is őrülten imádom a párom már 5 éve, szintén 27 vagyok, de azért nem terigetem ki a magánéletem és ezek szerint te se... Ott tényleg gond van, aki erre ,,szorul".
2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha tényleg azért csinálják, hogy esetleg az egyedülálló ismerőseiket iriggyé tegyék, akkor törlöm a hozzászólásait a p*csába az üzifalról, mert ez nem egy jó tulajdonság egyetlen embertől sem!
2013. márc. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!