Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de az a baj vele hogy nem akar engem mindig. , este mindig velem lenne, de vmikor egyáltalán nem. Szeret ő is engem. , de mit tudnék ez ellen tenni? :S Sosem szakítanék vele!

Figyelt kérdés
Kérlek titeket használható válaszokat adjatok! Nagyon fontos!
2009. szept. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed? Mindig veled akar lenni, de néha egyáltalán nem? Hát ha mindig veled lenne, akkor előbb utóbb az egész unalmassá válna. Nem tudom, hogy ezt úgy érted, hogy nem akar- e veled mindig szexelni, vagy úgy, hogy nem tölti veled minden idejét. De ha az előbbi, akkor beszélj vele, hogy többre lenne szükséged. De tartsd tiszteletben azt is, ha ő nem akar. Örülj neki, hogy esténként mindig együtt vagytok. Van ahol egy évben esetleg 2szer ha van szex.
2009. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt nem erről van szó, hanem ő este kíván engem, nem szex szinten 16 évesek vagyunk, de este akar engem.. nappal meg nem vágyik rám és nem várom el tőle hogy minden idejét velem töltse... csak szerinted mit kéne tennem hogy ne legyen ilyen ingadozó?
2009. szept. 13. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni ellene,ilyenek a női hormonok.De semmiképp ne erőltesd,inkább csinálj neki kedvet.Kérdezd meg tőle,hogy ő mit akar.
2009. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és ugyanilyen vagyok.

Egyszerüen nappal nem nagyon van kedvem semmihez.Suli,tanulás ,egy kis délutáni pihi ilyenek...

szivesebben ütöm el egyedül az időt.

Este vagyok elememben és akkor találkoztam én is mindig a barátommal.Egyszerüen ilyen a barátnőd,örülj h akar Veled találkozni az mind1 hogy mikor :P

2009. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!