Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami különbség párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami különbség párkapcsolat terén egy elvált huszonéves férfi és egy olyan huszonéves férfi között aki még nem volt házas?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Csak akkor van különbség, ha már gyereke is van az elváltnak.
2013. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van neki egy kisfia
2013. márc. 9. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Valamiért megnősült, utána elvált. Biztos oka volt.

Talán tűnhet felelőtlenségnek. Manapság már 10-20 év

együttélés után sem házasodnak az emberek, ez az új

trend talán?

2013. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen rájöttek h nem tartoznak egybe, szóval békésen válltak el. Szerintetek így már komolyabban választja meg a köv. párját, vagy inkább csak élvezi az életet tovább sok csaj között?
2013. márc. 9. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudni. Első gondolatom az, hogy most örül, hogy elvállt. A kisfiával törődik egyébként? Mert az sokat

elmond egy apáról...

2013. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
ha van kisfia, akkor már nagy a különbség, mert így már valamilyen szinten egész életében kapcsolatban lesz a volt nejével, hisz van egy közös gyerekük. És én biztos nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.
2013. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, törődik a kisfiával, imádja őt. Bár sajnos a munkája miatt sokszor van külföldön, ezért nem mindig tud vele lenni. Ha jól tudom, kb 1 éve válltak el
2013. márc. 9. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
AZ elvált férfinak egy életre elment a kedve a nőktől.Aki még nem volt házas az még nem tudja mi vár rá
2013. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak a saját magamból tudok kiindulni. Nagyon élveztem a válás utáni szabadságot, de mégis egy stabil kapcsolatot kerestem.

Másodszorra már biztosan nem megyek bele egy olyan házasságba, ahol kétségeim vannak a döntésem helyességét illetően. (Ettől függetlenül még tévedhetek...)

2013. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2013. márc. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!