Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi vagy a nő kezdeményezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi vagy a nő kezdeményezze elöször? Melyik nyiljon meg hamarabb a másik előtt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Hát a nő szokott "megnyílni"...


A férfi meg...ugye...oda...teszi...bele...a....-át.

2013. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ezzel a meg-nyílás -al annyira jól földobtad a labdát,hogy teljesen megértem az első válaszát,

tudom nem tartozik ide,de kicsúszik belőlem :

én meg,egész éjjel "résen" voltam ....

2013. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hahaha :))
2013. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, feldobtad a labdát, leütötték :))

miért kellett az elsőt ezért lepontozni?

2013. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A természet rendje az, hogy a hím harcoljon meg a nőstényért, az pedig elfogadja a győztes "udvarlását". Ezzel biztosítva, hogy az adott helyen található populációból a legjobb genetikai állományú hím kedvező tulajdonságai örökítődjenek tovább az utódokban.

Az embereknél ez természetesen másként van, összetettebb, bonyolultabb folyamat. De az alapelv azért olyan nagyon nem tér el a természet általános törvényeitől.

Tehát a férfi dolga a kezdeményezés, neki kell elérnie, hogy a jelentkezők közül, a nő őt tartsa a legméltóbbnak párként. Manapság divat, hogy a nők "nyomulnak" a pasikra, sokan még büszkék is rá, ha így találnak partnert. Az én személyes tapasztalatom az, hogy ezek a kapcsolatok nem lesznek hosszú életűek, nagyon hamar ellaposodnak, vagy nem is válnak igazi kapcsolattá. Nem szerencsés elvenni a férfiaktól a hódítás feladatát, amit a természet évezredek óta rájuk ruházott. Lehet, hogy rosszul tette, de valahogy eddig még bevált...:))

2013. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a sikamlós poénokon túl vagyunk, próbálok komoly választ adni. :)


nos, mivel én elég konzervatív vagyok ilyen tekintetben, így úgy vélem, hogy mindenképpen a férfi a dolga az udvarlás, hogy levegye a nőt a lábáról (először inkább metafizikai, később fizikai síkban is)

nem kell itt olyan komoly dolgokra gondolni, én már attól olvadok, ha egy fiúnak briliáns a humora, van benne vagányság és persze intelligens, céltudatos.


soha nem másztam rá senkire, inkább vártam, h jöjjön, akinek jönnie kell. mert ha már ezt a lépést meg tudta tenni, akkor az sokat elárul a személyiségéről.


megnyílás? mmint hogy ki valljon előbb színt az érzelmeiről? itt is átengedem a terepet a férfinak, aki akár indirekt módon, de tudatja velem, hogy mit érez, milyen szándékai vannak. bár ha már itt tartunk, akkor biztos lehet a dolgában, hiszen ezt azért megelőzi jópár találkozás, közös program.


vannak jól működő kapcsolatok, ahol a nő tette meg az első lépést, de én akármennyire is karakán, vagány nőnek tartom magam (és talán mások is), ebben az egyben hajthatatlan vagyok. közönségesnek gondolom mikor egy nő kvázi felajánlkozik egy pasinak. mert ez akárhogy is nézzük, az lenne.

2013. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:
Ha már túl vagytok az ismerkedés fázison , azaz nagyjából már "jártok" azaz a pasi megtette az első lépéseket akkor a szexet már te is kezdeményezheted. Nincs törvény nincs szabály erre h kinek kell, ha úgy érzed h kívánod akkor te is léphetsz.
2013. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre.
2013. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon félreértettétek a dolgot azt látom
2013. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:44 nek!


a 7:50 és a 9:24 válaszoló szerintem nem értette félre a dolgot

2013. márc. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!