Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyetem miatt kénytelene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyetem miatt kénytelenek vagytok egymástól távol lenni és hetente-2 hetente találkozni, hogy bírjátok ki? Megfordult már a fejetekben a megcsalás? Vagy talán meg is tettétek? Meddig lehet ezt bírni hosszútávon? Kort, nemet írjatok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz, nem akadály a távolság.. Főleg hogy hetente látod, akkor miért csalnád meg?!

17f

2013. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Muszáj lenne kibírni, de nem csalnám meg az 100%. Még az is lehet, hogy inkább nem mennék egyetemre, fontosabb a párom. Legalábbis nekem.
2013. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik tényleg szeretik egymást, azok kibírják. Azoknak a fejében meg sem fordul a megcsalás. És szerintem a hetente vagy kéthetente való találkozás még nem is olyan sok, mint az, amikor valakinek a párja külföldön vállal munkát és csak havonta, kéthavonta járna haza... 24/N
2013. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem csalnám meg, mert szeretem. De ha ő elmegy bulizni, lehet többet iszik és megteszi. Túl jó pasi ahhoz, hogy ne nyomuljanak rá. Előtte sose voltam féltékeny, de mostanában annyiszor eszembe jut, hogy 2 hétig nem találkozunk és másánál fogja keresni, amit tőlem nem kap meg ez idő alatt.
2013. márc. 10. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

nekem párszor megfordult a fejemben. 1-2 kis lépést tettem is, de betojtam a végén. írogatttam egy ismerős lánynak, de utána poénra vettem, hogy ááá mégse. Bár ha tényleg azt mondta volna hogy átjön, akkor nem tudom mit csináltam volna

Mi pár hónapja vagyunk együtt, hetente legalább 1x tudunk találkozni, de nekem ez kevés. Ráadásul ő minden hétvégén rohan haza egyből amint tud. Egyszer nem volt még olyan hogy bent maradt volna hogy mondjuk a péntek estét együtt tölthessük és csak szombaton ment volna haza. Plusz (ezzel kellett volna lehet kezdeni) 2 hónap után még nem volt szex, főleg azért mert ritkán találkozunk és lassan alakulnak a dolgok.

Nem lenne szívem megcsalni őt, mert imádom, de ez, hogy ritkán tudunk találkozni és a szexhiány eléggé veszélyezteti a kapcsolatot

24F, ő szintén 24

2013. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet bírni szerintem. Nekünk sokáig így volt, de most a barátom külföldön van, szóval még ritkábban találkozunk. De így is bírjuk még, eszünkbe sem jut megcsalni a másikat.

Igazából egy csomó csoporttársamnak a saját lakóhelyén van a barátja, szóval ők is hetente találkoznak, de ebből senkinél nincs gond.

Heti 4 napot ki lehet bírni, péntek-szombat-vasárnap meg együtt lehet lenni, az nem kevés. Majdnem a hét fele.

22/L

2013. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!