Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatban vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyok, a pasi durván 60km-re lakik. Hetente találkozunk több órára. Szerintetek ez így gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten fenn vagyunk ugyanazokon a társkereső oldalakon is, folyton húzzuk egymás agyát. Nekem ez fárasztó már, elvégre nem 15 évesek vagyunk. Bulizni nem igen tudunk együtt, mert a haverjával volt egy kis nézeteltérésem, én megbeszélném, de ő nem hajlandó rá. Ha ők mennek, akkor az exe is ott van. Csajok titeket zavarna a dolog? Viszont rengeteget beszélünk face-n, minden témáról napi szinten, ez összezavar. Közben féltékenyek is vagyunk a másikra. Akkor mi ez az egész?

2013. márc. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

fel nem válalt párkapcsolat. vagy mondhatjuk nyitott kapcsolatnak is. ha fárasztó neked akkor miért nem lépsz ki?


lehet az is benne van a dologban hogy kapcsolat függő vagy anélkül hogy tudnád?

2013. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem gáz

Neked kell dönteni, egyáltalán mit akarsz, mi az elképzelésed, mit vársz ettől az egésztől

szexkapcsolat abban is szoktuk rendezni, vannak + egyének v. nem

viszont, ha beszélgettek, akkor ez szexnél kicsit több, bár Te tudod N

2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: Azért nem lépek ki, mert nagyon is jó vele lenni és a szex is. A féltékennyé tevés fárasztó. Cukkoljuk egymást mindig.
2013. márc. 10. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg egyikötök se meri bevallani a másiknak hogy többet akar mint szexkapcsolat
2013. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy feltartjátok egymást. De ha nektek jó, akkor jó.
2013. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Négyes: Bevallottuk már, hogy több van. De itt ez a távolság, féltékenykedés, viták is vannak ebből adódóan. Azt tudom, hogy folytatni szeretném, de mégsem jó a jelenlegi helyzet, vagyis hol jó, hol nem. Például ismerősöm lesz egy pasi, neki nem tetszik, és fordítva. Vagy például ki hol volt, vagy hova megy, stb. Tényleg nem tudom mitévő legyek.
2013. márc. 10. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.

Azt mondod, nem vagytok már 15 évesek, de a komolyságod mégis egy 15 éves ribi szintjén van. Tiszta dedó, amit csináltok. Alapvetően egy szociálisan sérült nő lehetsz, ezt megerősíti az is, hogy összeveszel még a dugópajtásod haverjával is.


30F

2013. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!