Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jöttem össze egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem össze egy lánnyal és nem igazán érzek semmit. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Bakker, valószínűleg, hogy nem is jöttetek össze!
2008. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg minek jottel ossze vele?? figylj ha tenyleg nem erzel semmit, nemis hiqnyozna es tetszik mas, akkor eg most hagyd ott amig nem bantod meg...ha mar jot nem teszel neki, akkor rosszat se
2008. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj nyugi! hány éves vagy, és ponosan mit jelent hogy nemrég jöttetek össze? egyébként a szerelm ki is alakulhat nagyokosok, nem pedig hirtelen lecsap! szimpátiát csal érzel a lány iránt, nem? nem kell rögtön az első hét után szerelmesnek lenned.. ahogy érzed!
2008. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
klimaxod van
2008. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem érzel semmit akkor nem szereted!ne bántzsd meg!csókold meg!ha nem érzel semmit nincs ennek a kapcsoltnak jövője!Vagy pedig kérj tőle egy kis időt!leeht túl gyorsan döntöttetek.vagy pedig csináld azt hogy 1 hétig távol maradsz tőle és ha hiányzik érzel iránta valamit!
2008. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos ez érdekes dolog. Nekem is így kezdődött a kapacsolatom. Kedveltem a barátom, meg aranyos volt, de én még nem voltam szerelmes. Azonban ő odáig volt értem, és pont ezért is nem akartam azt mondani, hogy legyen vége. Sokat találkozunk, beszélgettünk. Ahogy telt az idő észre vettem magamon, hogy egyre jobban várom, hogy lássam, ha pár napig nem láttam, hiányzott. Testileg is egyre jobban kezdtünk közeledni, ami, ha jól működik csak erősíti két ember között a kapcsolatot. Eltelt 2 hónap és már fülig szerelmes voltam! Már 2 éve vagyunk együtt és töretlen a boldogságunk.

Ne add fel, még lehet, hogy ki alakul valami, de ha idővel sem érzel semmit, akkor inkább legyen vége.

sok sikert!

Petranova

2008. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!