Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elérni hogy sikeres legyek a lányoknál. Pl buliba lazán odamenjek hozzá és mondjuk felkérjem táncolni, vagy csak simán beszélgessek vele és figyeljen is rám?

Eddig nemigen csajozgattam, de kezdem egyre jobban úgy érezni hogy itt az ideje. Manapság a lányoknak milyen fajta fiú jön be? Abszolút átlagos kinézetű vagyok, 184 cm magas, 84 kg, (nemrég kezdtem el gyúrni), kék szem, fekete rövid haj.(18/F) Ha esetleg van lány aki szívesen beszélgetne erről a témáról vagy akár másról az keresehet privátba. Vagy ha véleményt akartok mondani rólam akkor nyugodtan kérjetek képet, de csak privátba küldöm.

Köszönöm előre is.


2012. jan. 1. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mintha csak rólam beszélnél

én a PUA-val próbálkozom (még nagyon kezdőként)

2012. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha átlagosan nézel ki, akkor a csúnya lányoknál próbálkozz! Ha szebbet akarsz, ahhoz jobban kell kinézned.
2012. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék pár tévhitet eloszlatni benned, mert én már végigjártam ezt az utat.


Nem csak buliban lehet csajozni, sőt aki nem ilyen tipikus "party arc" az jobb ha nem is ott keres magának csajt. Miért? Mert ott nem azokat találja, akik hozzá valók lennének. Az ilyen helyeken a jóképű, kiöltözött, már-már metroszexuális "fiúcskák" a nyerők, akikkel jól "el lehet szórakozni". A csajok is ilyenek. Ki van dobva mindenük és csak az élményekre mennek. Van másmilyen is persze, de ez az általános.


Szerintem ne ezeknek az igényeknek akarj megfelelni, hanem továbbra is csináld azt amit szeretsz, szeresd magad(!) és előbb utóbb megtalálod azt a lányt, aki hozzád való.


Sok sikert!

2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomról azt mondják, hogy egy módon lehet növelni: ha eljátszod. Úgy csinálsz, mintha tele lennél önbizalommal. Mondjuk azt sem árt, ha

a: mielőtt lépsz, letisztázod, hogy mit is akarsz. vagy

b (ami szerintem még jobb): nem gondolkodsz.

2012. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 17:55 -re:


Szerintem észre lehet venni, amikor valaki megjátssza magát, ahhoz magabiztos legyél sikeresnek kell lenned, ahhoz hogy sikeres legyél, kitartónak. Ez egy folyamat kisebb lépcsőkből összerakva.

2012. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát attól nem leszel sikeresebb hogy a gyakoris szüzikéktől vársz választ:D
2012. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én szívesen mondanék véleményt rólad 20/N
2012. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. ment a privát!
2012. jan. 1. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
én is mondanék véleményt:) 20l
2012. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, udvarias MINDEN lánnyal, de ne erőlködj.
2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!